reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Witam się dziś :) ja już po śniadaniu ;) dom ogarnięty można trochę odpocząć ;)
Trzymam kciuki za wizyty :)
Ennis92 u nas 3 ostatnie USG widziałam plecki i główkę nic nie chce pokazać:D czekam do 20.02 może nam się poszczęści i dowiemy się co tam się ukrywa ;) widziałam że wczoraj mega ciężki temat się przewijał co mogę powiedzieć nie wiadomo jak ciężko jest lub będzie ale zawsze to minie i będzie dobrze nie wiadomo kiedy może za miesiąc lub rok ale będzie dobrze :) co by się nie działo będzie dobrze dacie radę:)
Co do in vitro nie mogę powiedzieć nic bo moje pojęcie na ten temat jest zielone;)
Dzięki za opinie co do pobierania krwi pępowinowej poczytałam trochę i pogadam jeszcze z lekarzem ale raczej się nie zdecydujemy ;)
Witam nowe osoby :)
Co do gadania ludzi trzeba mieć do głęboko gdzieś nikt za nas życia nie przeżyje;)
Życzę udanego dnia ;)
 
reklama
Moje cudo też na prenatalnych siedziało sobie na pupie i miało nas w nosie co się doktor na stukał na pukał w brzuch a ja nakaszlałam to nasze
Dzisiaj liczę na jakąś wyrozumiałość dla rodziców na usg że strony tego małego człowieczka ale żebym się nie przeliczyła;)
 
Moje cudo też na prenatalnych siedziało sobie na pupie i miało nas w nosie co się doktor na stukał na pukał w brzuch a ja nakaszlałam to nasze
Dzisiaj liczę na jakąś wyrozumiałość dla rodziców na usg że strony tego małego człowieczka ale żebym się nie przeliczyła;)

Trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę. Ja na moja nie mogę narzekać, ruchliwa jest bardzo ale na usg zawsze się ładnie ustawia i wszystko widać. Mam nadzieje, że we wtorek będzie podobnie.
 
Zapomniałam dodać że to pierwsza ciąża. Także świeżak jestem :D Właśnie siedzę w pracy i się tak zastanawiam czy któraś z Was była w takiej sytuacji co ja. Pracuje na zastępstwo w urzędzie, z tego co wiem dziewczyna, która zastępuje wraca w lipcu. Trochę jestem przerażona, wiec chętnie kogoś wysłucham z takim problemem. I wybaczcie jak było coś już takeigo poruszane ale znaleźć nie mogę. :baffled:
Witaj :) odnośnie umowy na zastępstwo znalazłam to co na zdjeciu. Wychodzi na to że po powrocie osoby która zastepujesz masz prawo do zasiłku chorobowego do dnia porodu. Jednakpo porodzie nie masz prawa do zasiłku macierzyńskiego bo do tego potrzebna jest umowa o pracę która została zakończona w dniu powrotu osoby zastepowanej...

IMAG2814.jpeg
 
@Aleczka80 pochwal się co fajnego znalazłaś. Ja sobie leżę jem śniadanko i pije kawkę. Mąż przejął się moim plamieniem i dzwoni co chwilę sprawdzać czy leżę hahahha
A no więc szału nie było ;) wzięłam kilka rzeczy ale to już na zimę według metek tak 3-6 mc czyli listopad- styczeń. Zobaczymy czy ten mój mały chłop w to wlezie :p A jak nie to i tak mi nie szkoda bo wydałam.......całe 19 zł :D:D:D
 

Załączniki

  • 20190208_115802.jpg
    20190208_115802.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 91
A no więc szału nie było ;) wzięłam kilka rzeczy ale to już na zimę według metek tak 3-6 mc czyli listopad- styczeń. Zobaczymy czy ten mój mały chłop w to wlezie :p A jak nie to i tak mi nie szkoda bo wydałam.......całe 19 zł :D:D:D
Słodkości ;)


A propo kasy... wypłata wpłynęła, yupii można ją wydać na rachunki hahaha.... Życie ;) ;)
 
Słodkie są te wszystkie ciuszki ja po połówkowych też zaczynam szaleć a że nie mam nic kompletnie to będę miała pole do popisu a wózek i łóżeczko mam obiecane
 
reklama
Ja chyba dziś pójdę wpłacę zaliczkę na wózek [emoji848] mamy wybrany, podoba nam się a mamy taki fajny sklep na mieście że można wpłacić zaliczkę i płacić co tydzień ile się chce aż do porodu
 
Do góry