reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Po wizycie. Serduszko bije. Lekarz znowu musial pracowac na aparacie ktory nie bardzo ogarnia [emoji13] wiec wymiarow pewna nie jestem [emoji13] 18 cm i 240 gram. Płci dalej nie znam czekamy 3 tyg do półówkowego
Super!!! Brawo [emoji1360][emoji173]️
Hej hej jestem :)
Po wizycie super Pani doktor zrobiła mi USG ponieważ był że mną syn i chciał zobaczyć siostrę ( stał jak zaczarowany :D) NO i zostaje siostra więc teraz już chyba wierzę .
We wtorek mam przyjechać na połówkowe wiec wtedy bedzie wiecej szczegółów:)

Nie wiem jak Was nadrobić tyle naprodukowałyście :o Może wieczorem albo w nocy, bo z tego szczęścia nie mogę się skupić
No i siusiak nie wyrósł :) tak jak chciałaś [emoji1360][emoji4][emoji4][emoji4]
@renisus biorę od 8 tyg :)

Już po wizytach, Dzidzia ok, przytyłam 4kg [emoji24][emoji24][emoji24] cukry ok, sprawdzać dalej.
Dostałam leki na zgage bezpieczne w ciąży.
Następne wizyty za 4tyg :) także spoko nie będę musiała jeździć. Za 2 tyg mam zadzwoni do diabetologa to obgadamy jak tam mi idzie.

W wizytowyn wstawię fotki :)
Grunt, ze maluch Ok [emoji4][emoji13] No i te cukry
Ja biorę magne b6, 2xdziennie ;)

@Wyjątkowa Marta jeśli kiedyś na week byśmy się do Was wybierali to mam nadzieję że znajdzie się miejsce dla rudej narzeczonej dla Twojego T [emoji23][emoji23]
No problem [emoji1360][emoji4]
Dobrze czytać ze po Waszych wizytach wszystko w porządku!:)
51015 - zgadzam się, niestety z jakością marnie,ale zalezy jak się trafi. Mam kilka rzeczy od nich dla córki i są ok. Niestety to loteria. Za to bardzo lubię coccodrillo i zawsze jestem zadowolona z jakości
Ja cocco tez uwielbiam :)
Zbieram się do lekarza mam zamiar być przed innymi pacjentkami żeby wepchnac się w kolejkę [emoji14] trzymajcie kciuki
Kciuki zaciśnięte [emoji4]
Kurczę, z tymi zakupami to mnie zmarwiłyście... W dziecięcych doświadczenie mam na minusie, bo jak kiedyś kupiłam pajacyk krokodyla, który wydawał mi się super zabawny, to syn brata nie dość, że wystraszył się tego ubrania to nawet mu dłonie nie wcisnęły się w otwory... :D Czytałam opinie tych ubrań, które wybierałam i brałam tylko takie z pozytywnymi, więc może nie będzie tragedii :D dokupię bliżej terminu ubranka, w innym sklepie.
[emoji23][emoji23][emoji23]
@Dorka88 Powodzenia :)
@.Mon. Witaj ! :)
@Wyjątkowa Marta Szkoda że masz cesarkę planowaną bo były by duże szanse spotkać się na porodówce i słyczeć swoje krzyki zza ściany haha :D

Dziewczyny a jakie tętno mają wasze maluszki? Mój ostatnio miał 158 lekarz nic wtedy nie mówił ale zastanawiam się czy nie za dużo...

Moja teraz miała 152. 158 to nie jest za dużo
Co do cc to było mi szkoda, ale w sumie teraz chyba wolę. Juz wiem z czym to się je, jak potem boli, itd. Poza tym, biorąc pod uwagę moje sny to chyba przed SN bardziej bym panikowała. No i nie mam w sumie wyboru, dlatego tez juz jakoś o tym nie myślę..,i przypomniałam sobie o okuliście [emoji52]‍♀️
 
reklama
A mnie coś dzisiaj wzięło najpierw rano zrobiłam porządek z butami połowa poszła do oddania, okno w kuchni było straszne bo obok budowa wiec umyłam teraz czaje się na szafę w przedpokoju no zwariowałam dzisiaj jutro będę zdychać
 
Nam nie mowi jakie ma tylko zr serduszko bije jak powinno a w sumie nigdy nie zapytałam. Mi tez lekarz kazal brac tylko kompleks witamin.
Czy jak sie spina to moge sama sie poratowac magnezem i nospa bez konsultacji z lekarzem ?
 

Załączniki

  • 20190207_154154.jpg
    20190207_154154.jpg
    966 KB · Wyświetleń: 58
Można się doraźnie ratować no spa- chyba że lekarz zalecił na stałe. Magnez można brać ciągiem
 
Nam nie mowi jakie ma tylko zr serduszko bije jak powinno a w sumie nigdy nie zapytałam. Mi tez lekarz kazal brac tylko kompleks witamin.
Czy jak sie spina to moge sama sie poratowac magnezem i nospa bez konsultacji z lekarzem ?
Jak Jagodka napisala, magnez mozesz brac caly czas. W pierwszej ciazy bralam tez nospe 3x2 przez prawie 2 trymestry.
 
reklama
Do góry