reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Hej! O matko już tyle naprodukowane :o już teraz nie zdążę wszystkiego przeczytać :)
Obiadek zrobiony dziś gołąbki ;) A teraz jadę z córą na sanki.
 

Załączniki

  • 20190205_114453.jpg
    20190205_114453.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 55
reklama
Alez masz racje absolutna!

Tylko wydawalo mi sie, ze przy ukladzie matka 0, ojciec A .. nie ma opcji na B u dziecka.

Bo matka moze miec tylko 00
Ojciec A0 albo AA..

Wiec no ni chu mi tu B po dziadku nie pasuje.

A wlosy i oczy kodowane sa przez wiecej niz jeden gen stad mozliwosc duzej wariacji fenotypu.


Ale jak mowie, to bylo dawno. Jest tak naprawde ze 20 klasyfikacji grup krwi.. my uzywamy tylko dwoch AB0 i Rh. Wiec moze cos tam w tym siedzi.

PS. Z genetyki nie bylam gwiazda nigdy. Moje muszki nie chcialy sie ladnie krzyzowac na laborkach[emoji23][emoji23][emoji23]
Zaczynam się zastanawiać czy moja babcia to naprawdę moja babcia [emoji23][emoji23]
Hej! O matko już tyle naprodukowane :o już teraz nie zdążę wszystkiego przeczytać :)
Obiadek zrobiony dziś gołąbki ;) A teraz jadę z córą na sanki.
Nie lubię cię. Kocham gołąbki. Nigdzie nie mogę znaleźć kapusty u nas. Weź mi wyślij [emoji23][emoji23]
 
U mnie też rh- M ma rh+ miałam robione przeciwciała czy nie występują i coś tam gin mówił że może pod koniec ciąży będzie jakiś zastrzyk potrzebny ale nie zagłebialam się w to narazie
Wiem że do zabiegu w szpitalu trzeba mieć potwierdzona grupę krwi i niby oni robię też przed zabiegiem bo jest wymóg dwókrotnego potwierdzenia taka miała mieć przed Konizacją robione ale pewnie co szpital to swoje wymogi
 
Mnie wywaliło z aplikacji z 3-4 razy od początku użytkowania czyli jakoś od października jak się o ciąży dowiedziałam :) nie ma tragedii

@Janka86 Sto lat ! [emoji4]

Mnie meczy jakiś chroniczny katar, niby chora nie jestem a nosem ciągnę wiecznie. Czytałam, ze tak niektóre mają i padło widocznie na mnie [emoji85]
Ja też mam taki katar. Najgorzej rano ;)
Kurczę położyłam się na 4 godzinki a tu 12 stron do przeczytania :) i głowa mnie boli
 
No nie do końca tak. Grupę krwii można mieć po dziadkach. Mój ojciec ma grupę krwi po swoim dziadku, jego rodzice mają O i A a on ma B. A napewno jest ich dzieckiem bo wygląda jak skóra ściągnięta z dziadka [emoji23]
Tak mój mąż rowniez ma po dziadku....
 
reklama
Gdzie?! Ja myslalam, ze to prosta mendlowska jest [emoji33][emoji33][emoji33][emoji849][emoji849][emoji849][emoji43][emoji43][emoji43]
Zdarzaja się takie przypadki - mój mąż ma po dziadku grupe ale jego rodzice nie mają 0. Mi kiedys mówili że przy dwóch 0 to nie ma szans na inna niz 0 ale natura dużo różnych sytuacji miala :D
 
Do góry