reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
U mnie od początku brzuch wiekszy niż cycki [emoji23] moze dlatego adoratorów nie mam:p a tak serio: ładniejsze włosy i paznokcie, zazwyczaj ładniejsza, promienna skóra, swiecące się oczy. Oni są wzrokowcami, widzą takie rzeczy na kilometr;) aczkolwiek osobiście znam kilku facetów którzy twierdzą,że ich to kompletnie nie kręci, chyba, że to ich kobieta, to przymykają na to oko;)
 
Ja też nie wstawiam fotek wolę być anonimowa więc możemy przejść. Co do atrakcyjności ja po sobie tego nie widzę. Na głowie siano, na twarzy co chwilę coś wyskakuje plus sucha skóra[emoji21]
 
Dla mnie tez możemy przejść.
Któraś z Was pisała, ze o wszystkim zapomina, to ja mam podobnie.
Dziś o 16 wybierałam się po dziecko do żłobka, ale co miałam isc na autobus, to przypominałam sobie 2 min przed jego odjazdem.. jak już wyszłam z domu na autobus, to odjechał przed nosem i spacerek sobie zrobiłam. [emoji23]
 
reklama
Jak mnie mój chłop potrafi wytracić z równowagi to aż mi się słabo robi [emoji35] mi na nic wkurzać się nie wolno, zawsze mam być kurna spokojna, uśmiechnięta i do rany przyłóż.
A takiego wała.

Za to mam gościa, który ewidentnie zarywa do kobiety w ciąży [emoji50]
Bo kobieta w ciąży podobno jeszcze bardziej pociągająca ;)
 
Do góry