reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

O kurcze, do dużo nas z Poznania :) ja jeszcze nie wiem w którym szpitalu ale rozważam swietej Rodziny i Raszei.
Macie już jakaś szkole rodzenia upatrzoną ?;)

Słyszałam świetne opinie o porodach w Świętej Rodzinie! Nasz lekarz prowadzący jest z Polnej, dlatego nie rozważaliśmy innej opcji :)
 
reklama
Aguu też wizytuję 7.02 :)
Mnie lekarz co wizytę pyta co robimy że zwolnieniem i tylko głową kręci jak odpowiadam, że nic:-D Czekam aż zacznie się w głowę "pukać" :p Chcę pracować do połowy kwietnia jeśli samopoczucie mi pozwoli, na razie jest ok tylko ciężko się zwlec z łóżka...
 
Marta1233 witaj [emoji16]

Wy tu o większych rozm a ja wczoraj weszłam na wage i 6 kg w dół [emoji15][emoji15] wszystko przez moje weekendowe osłabienie, tzn wymioty, biegunka i niechęć do jedzenia... Z drugiej strony mnie to mnie martwi bo i tak mam sporo nadprogramowych kg. Pewnie po chorobie nadrobie[emoji1][emoji1] ciazowych ciuchów mam baardzo mało po poprzednich i chyba znów będą królować leginsy i tuniki lub dluzsze koszulki i swetry [emoji16]
 
Ja mam urlop od 10 do 22 czerwcza i po planuje dopiero macierzynski. Cc bede miec albo jeszcze na urlopie albo od razu po nim. Szkoda mi po prostu tych tygodni, wole dluzej posiedziec z malenstwem. No i wedlug prawa w UK, jezeli kobieta jest za dlugo na zwolnieniu to pracodawca moze wyslac wczesniej na macierzynski. Wiec tu tez trzeba uwazac. Sa macierzynski mozna zaczac 15tyg przed terminem porodu.
Ale mnie choroba pokonala, glowa mi peka. Wzielam paracetamol ale cos slabo dziala.
 
Jeśli chodzi o moje zdanie z pieluchami wielorazowymi to sobie tego nie wyobrażam. Bo co się robi jak dziecko pobrudzi pieluchę ? Prać ją w ręku? Czy moczyć i czekać 3 dni aż się pralka nazbiera ? To ile wtedy trzeba by ich było mieć, poza tym też słabo pieluchy prać razem z ubraniami .
Ja mam dwuletnią córeczkę i miesiąc temu sama zrezygnowała z pampersa , zaczęła płakać że nie chce go zakładać . Więc odpieluchowanie to nie zawsze musi być problem .
 
reklama
Ja mam urlop od 10 do 22 czerwcza i po planuje dopiero macierzynski. Cc bede miec albo jeszcze na urlopie albo od razu po nim. Szkoda mi po prostu tych tygodni, wole dluzej posiedziec z malenstwem. No i wedlug prawa w UK, jezeli kobieta jest za dlugo na zwolnieniu to pracodawca moze wyslac wczesniej na macierzynski. Wiec tu tez trzeba uwazac. Sa macierzynski mozna zaczac 15tyg przed terminem porodu.
Ale mnie choroba pokonala, glowa mi peka. Wzielam paracetamol ale cos slabo dziala.
15 tyg? A nie 11? Przynajmniej tak było jeszcze te 2 lata temu, jak byłam w poprzedniej ciąży, no chyba że coś się zmieniło [emoji6]
 
Do góry