reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja polecam oliwkę z babydream taka biało fioletowa , poleciła mi ja szwagierka i jest boska i cena też ludzka ;)
Dokładnie taka
533bb2184c27a032eeba185c9a7c.jpeg
 
E tam.. jak ktoś ma skłonności to mu nawet smarowanie złotem nie pomoże..
Ja tym razem jeszcze sie nie smarowalam. Nie mam roztepow z pierwszej ciazy a tam wkleplam mase olejkow itp. Teraz sie zmusic nie moge a musze bo juz mnie skora swedzi z rozciagania.
Odrzucam. Dwa razy miałam usg prenatalne bo na jednym mało kobieta zmierzyła. Dziś znowu usłyszałam że wszystko idealnie także wierzę w to że dzidziuś będzie zdrowy. Mam 35lat, to pierwsza ciąża i niestety te statystki nie są sprzyjające. Te z krwi nie dadzą 100% pewności także czy ma to sens. Dzidziusia chce urodzić. Pragnę tego :) Mąż również nie zgadza się na igłe. To decyzja wspólna :)
Oczywiscie ze bedzie zdrowe [emoji4]
Bardzo mi przykro.

Ja już wróciłam do domu z centrum onkologii. Widziałam przez chwile moją małą kruszynkę [emoji7] W wynikach badań wszystko ok więc mam prowadzić te ciążę jak normalną fizjologiczną. I co najważniejsze nie muszę juz jeździć na kontrole. Ulga...
Super wiesci [emoji171]


Ja przyjechalam do pracy i mnie mdli. Caly czas mam posmak taniej pomaranczy blee.
 
Podobno tylko on robi prenatalne usg,wizyta bardzo pozytywna podejście bardzo fachowe narządy wszystkie dokładnie zbadane,płeć podobno może się zmienić,ale tak naprawdę jest mi to bez różnicy. Nie jestem bezpośrednio z Łodzi .Na połówkowe też się już zapisałam. Nie zdecydowałam się tylko na test bo bałam się,że statystyki mnie psychicznie wykończą

Ja tez z okolic Łodzin jednak zapisałam się do dr Dudarewicza w Łodzi. Podobno dobry genetyk. Za tydzien w piatek idę na badania także zobaczymy :) kolezanka robila u Kozarzewskiego i bardzo go chwaliła :)
 
Dziewczyny macie jakieś sposoby na ból głowy oprócz tabletek ?
A wodę pijesz? Bo jak zapominasz, to 2 szklaneczki po kolei i powinno być lepiej :-) Na mnie działa i zawsze jak ból głowy się zaczyna, pierwsze co to zastanawiam się ile dziś wypiłam... i zawsze wychodzi, że stanowczo za mało [emoji57]
 
A jakiś krem przeciwrozstępą mozecie polecic ?
W pierwszej ciąży używałam olejku, który polecają też na blizny. Pomagał na swędzenie brzucha i poprawił wygląd rozstępów na pośladkach, które miałam już wcześniej. Nowe się nie pojawiły, ale chyba mają rację dziewczyny, które piszą, że jak ktoś ma tendencję to nie uniknie
 
reklama
Do góry