reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Robiłyscie może test poczworny? Dziś poszłam Pobrali I kazali zanieść na pocztę [emoji23]bo to do Anglii idzie. Zapłaciłam 3 funty spoko. A teraz patrzę na ulotkę która mi dali że cena testu to 27 funtów i żeby postal order czy czeki wystawić tak i tak. W szpitalu słowem nie pisneli i teraz nie wiem czy to badanie będzie zrobione kuźwa czy nie...
No to nieźle Cię niedoinformowali, kurczę oby to zrobili!

Dziewczyny używam aplikacji ale nie wiem jak cytować kilka odpowiedzi.
Daje cytuj piszę odp i jak powracam na stronę chce coś innego zacytować to już tamtego cytatu nie ma.
 
A właśnie apropi smaków itp powiem wam że ta ciąża mnie zaskakuje bardziej niż pierwszą . Ostatnio pisałam o suchych plamach na twarzy , dzisiaj wstałam rano a plam niema [emoji55][emoji50]
 
No to nieźle Cię niedoinformowali, kurczę oby to zrobili!

Dziewczyny używam aplikacji ale nie wiem jak cytować kilka odpowiedzi.
Daje cytuj piszę odp i jak powracam na stronę chce coś innego zacytować to już tamtego cytatu nie ma.
Zaznacza odpowiedzi które chcesz cytować powinny się podswietlic na niebiesko i potem u góry po prawej masz strzałkę do cytowania. Powinno pisać ile odpowiedzi :)

A co do testu to jutro mam szkołę rodzenia to zapytam co prawda inny szpital ale ten sam rejon
 
No to nieźle Cię niedoinformowali, kurczę oby to zrobili!

Dziewczyny używam aplikacji ale nie wiem jak cytować kilka odpowiedzi.
Daje cytuj piszę odp i jak powracam na stronę chce coś innego zacytować to już tamtego cytatu nie ma.
Zaznaczasz palcem kilka wypowiedzi i na górze masz "wybrane: tu cyfra" i strzałkę ,naciskasz na strzałkę i otwiera się okno ze wszystkim
 
Zaznaczasz palcem kilka wypowiedzi i na górze masz "wybrane: tu cyfra" i strzałkę ,naciskasz na strzałkę i otwiera się okno ze wszystkim
To tak jak ja tego najbardziej będzie mi brakować
Zaznacza odpowiedzi które chcesz cytować powinny się podswietlic na niebiesko i potem u góry po prawej masz strzałkę do cytowania. Powinno pisać ile odpowiedzi :)

A co do testu to jutro mam szkołę rodzenia to zapytam co prawda inny szpital ale ten sam rejon
No i mam, dzięki [emoji1]
 
reklama
Do góry