reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Wyrośnie Wam muzykalny bobas. Mój mąż dużo grał jak byłam w pierwszej ciąży. Na gitarze, na organach. Mój siedmiolatek uwielbia muzykę. Gra na organach i ma mega poczucie rytmu. Za to córka ślicznie śpiewa :)
Super :)


My wyciągnęlismy dopplera I pierwszy raz udało nam się znaleźć serduszko [emoji169] chłop pierwszy raz słyszał
 
reklama
IMG_0923.JPG
nie moge sie napatrzec [emoji177] pokazecie swoje male pociechy?[emoji173]️
 
Marta a u nas lekarka chce w dniu badania USG mieć pobrana krew i potem jak będą wyniki laboru, będzie się kontaktować. Ja wcale w stresie nie będę czekać, bo jak już większość wie, Pappa to statystyka. Widziałam dzisiaj na usg kość nosową, biodrową o dobrych wymiarach i NT też 1.1 czyli w normie wszystko, tak więc jestem spokojna.
Masz zdrowe podejście. Pogratulować. Mi ciągle chodzi po głowie mój zły wynik ale staram cieszyć się idealnymi wymiarami dziecka na usg, pozdrawiam
 
Witam się z rana,
Spałam dziś jak zabita... w sumie to nadal kwitnę w lozku taka cisza w domu.niestety, zaraz czas brać się do roboty i fizycznej i umysłowej. Ale najpierw śniadanko. I tu powstaje pytanie. Pierogi z kapuchą czy paczek i kakao [emoji23]
Kto dziś wizytuje?
 
Witam się z rana,
Spałam dziś jak zabita... w sumie to nadal kwitnę w lozku taka cisza w domu.niestety, zaraz czas brać się do roboty i fizycznej i umysłowej. Ale najpierw śniadanko. I tu powstaje pytanie. Pierogi z kapuchą czy paczek i kakao [emoji23]
Kto dziś wizytuje?
Ja mam o 10.30 :)

Zdecydowanie pierogi by u mnie wygrały
 
reklama
Witam. Powodzenia na wizytach.
Ja właśnie dostałam telefon od gina i wyniki są dobre. Nie mogę uwierzyć że tak szybko, i poprosiłam o przesłanie faxu. Później maja to zrobić.


Póki co w pracy zerkam na kalendarz z imionami bo kompletnie nie mamy typu na męskie imię hihi.

Miłego dnia.

Marta ja stawiam na kanapki z chlebka żytnio orkiszowego, ktore zaraz będę pałaszować.

Sciagnelam sobie apke i widzę że lepiej tu można wszystko widzieć [emoji16]
 
Do góry