reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja już odebrałam swoje wyniki <0.01 więc Nie ciąża  :no: :no2: betę która robiłam tydzień temu co wyszła 19.1 to prawdopodobnie dlatego że mam małą nadzerke :realmad: No nic mam nadzieję że do końca roku będę w ciazy a jak nie to daje sobie spokój....
Ojej przykro mi kochana. Mam nadzieje ze następnym razem moze Ci sie uda.. My dalej staramy, a @ powinna byc na 24 listopada, wiec zobaczymy..
 
Linka1985 oh wow! To będziesz teraz dla mnie guru ;) takie doświadczenie

Madeleine86 nie uciekaj zostań z nami :) przykro że się nie udało ale jak dziewczyny piszą uda się nie poddawaj się.
 
Was też tak głowy bolą? Od 3 dni mi ból dokucza.

A z tą płcią to można szybciej testem Harmony albo podobnym. Tylko drogie trochę [emoji848][emoji848]
 
Medelianie a ile.sie juz starasz ze chcesz odpuszczac? Ja o pierwsze dziecko staralam sie 2 lata i jeszcze poronilam,.dopiero jak odpuscilam poszlo dobrze [emoji4] powodzenia

Ennis mnie glowa boli caly czas.

Linka niezla gromadka [emoji4]
 
reklama
@Medeleine86 tylko się nie poddawaj, jeśli to twoje marzenie to nie rezygnuj, ludzie latami się starają i się udaje tobie też się uda !
@linka1985 o kurczaki!! Ładna gromadka na osiedlu nikt im nie podskoczy:) cieszą się że będzie kolejne bobo?
A płeć na 100% to przy urodzeniu dopiero:) różne przypadki się zdarzają różne sprzęty lekarze mają i rozne doświadczenie. Mi w 12 tyg na prenatalnych nie powiedzieli bo sprzęt był kiepski a poszłam też drugi raz bo miałam 3D u takiego świetnego lekarza i też nie potwierdził, bo dziecko źle leżało i szturchał a ona nie chciała się odwrócić. Dopiero na drugich prenatalnych wiedzialam
@Janka86 chcesz chłopca bo twój okazał się taki fajny:)? Czy po prostu uważasz że chłopaki lepiej się dogadają
Ja właśnie z tego względu wolałabym dziewczynkę żeby lepiej się dogadały
 
Do góry