reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
received_284791235521206.jpeg
received_284791235521206.jpeg
Przyszły piżamki. Ekspres normalnie :)
received_284791235521206.jpeg
 
Jejku wy już wózki i ubranka kupujecie , a ja mam tyle rzeczy teraz na głowie, że wyprawką dla maluszka planuję zająć się w czerwcu . Generalnie po córce wszystkie rzeczy zbierałam więc w pierwszej kolejności to będę musiała sprawdzić co już mam
 
Jejku wy już wózki i ubranka kupujecie , a ja mam tyle rzeczy teraz na głowie, że wyprawką dla maluszka planuję zająć się w czerwcu . Generalnie po córce wszystkie rzeczy zbierałam więc w pierwszej kolejności to będę musiała sprawdzić co już mam

Ja tez jeszcze nic nie mam i pewnie dopiero maj, czerwiec będę się brać za wyprawkę. Z tym, ze ja nie mam kompletnie nic i będę musiała zakupić wszystko od zera [emoji52] a po 11 latach wypadłam z obiegu...
 
Ja mam tylko jakieś ciuszki na ten pierwszy okres. Resztę też muszę kupić ale raczej wezmę się za to późną wiosną.
Teraz to myślę co tu dzieciom powywalac bo gratów sterta :D
 
Miałam napisać coś o dzisiejszej wizycie. Dziecko w czasie miniusg odwrócone plecami, więc nadal nie wiem, w jakie wzorki kupować ciuchy. Sprawdzone mocz, szyjka, ph pochwy, hemoglobina i ogólnie standard. U pielęgniarki w gabinecie miałam zadyszkę i byłam przekonana, że ciśnienie będzie rekordowo wysokie (ja po mamie z niskociśnieniowców), tym bardziej że w biegu ściągałam buty idąc się zważyć, plus tradycyjny "syndrom pomiaru w gabinecie" czyli naturalnie podwyższone ciśnienie. A tu 120/60. Nie wiem w takim razie ile mam siedząc na zadku i pisząc o psach na forum :-p

Idę robić obiad i przerwę od forum, bo znów się rozpisuję i widzę, że jak tak dalej się będę rozpędzać, to nici z mojego postanowienia o mniejszym zagracaniu forum moją produkcja :)
 
reklama
Wybaczcie, ze nie odniose sie do Waszych wpisow .. choc ogromnie gratuluje udanych wizyt. Rosna nam te dzieciaki.

1. U mnie nadal grypa kroluje. Mlody juz tydzien siedzi a wczoraj znowu 39 w nocy bylo. Licze, ze to przez leki. Wczoraj skonczyl... Wiec mam nadzieję, ze teraz bedzie lepiej.
2. Moj L siedzi w domu z mlodym... I zamiast sam zdrowiec sypie sie coraz bardziej. Jak poslalam Go do lekarza to wrocil z ibuprofenem[emoji85][emoji85] normalnie jak z dzieckiem. Chyba Mu napisze na karteczce co ma powiedziec lekarzowi. Kaszle od Swiat Bozego Narodzenia. Szlag mnie trafi.
3. 18t3d... I dalej nic nie czuje.
4. Ogladalam tego bugaboo i to jest to, czego potrzebuje. Oczywiście awantura w domu bo to moja fanaberia.
5. Pozdrawiam z roboty- czytaj od 2 godzin szukam ciuchow ciazowych na lato na alie[emoji23][emoji23][emoji23]
6. Odnosnie zwierzakow... Ja bym jakies chciala, ale moj maz mowi, ze nie jestem na tyle odpowiedzialna. ... Dlatego zrobil mi drugie dziecko. Ot logika[emoji23][emoji23][emoji23]

Buziole i pozdrowienia

No ja właśnie też rozważam bugaboo ale wszyscy mu powtarzają, że się nie opłaca bo młoda zaraz nie będzie chciała do wózka. A moja pomimo zimnego wychowu to taka trochę księżniczka, jak wieje, zimno albo pada to nie chce iść na nogach i już. Ostatnio pod swoim żłobkiem w widziałam jak jedna z mam próbowała taka prawie trzylatke przekonać, żeby szła na nogach albo stanęła na przystawkę, a lało jak z cebra. Oczywiście nie jest powiedziane, że do wózka chciałaby wsiąść[emoji6]

Punkt numer 6 mnie rozwalil[emoji23][emoji23]

Zdrowia dla młodego!!

U nas głowa ledwo z centyle wchodzi... tydzień mniejsza, tylko brzuszek idealnie w 50 centylu. Ale ja tez mam głowę malutką, bo kaski mam XS [emoji23]


Zawsze mi poprawiasz humor [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] ja chciałam papugę, a w zamian dostałam dziecko, bo papuga brudzimy jest głośna [emoji23][emoji6] zdrowia życzę dla rodzinki, szczególnie dla największego dzieciaka, bo zapewne z nim najgorzej [emoji6] a z ruchami to wiesz jak jest. Moze tez masz łożysko na przedniej? U mnie to mega wytłumia ruchy. I wkurza to
Strasznie...

Ja czasami mam sen, ze zapominam
Dziecka karmić piersią. A jak karmię to budzę się z bólem piesi [emoji849]


To pogoda jest bez sensu a nie Ty[emoji6]


Dlatego ja ostatnio w aptece kupiłam 7 czy 8 Pojemników na mocz [emoji23]


Mój pierwszy sen związany z ciążą i dzieckiem to była córeczka z ciemnymi, kręconymi włoskami, oliwkową cerą w zajebiaszczej miodowej, sztruksowej sukience, wiec jakby się sprawdziło (tzn płeć póki co). Z synem tez mi się chłopak od początku śnił, wiec to chyba nie ma reguły [emoji4]


[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Mi mój ciążowy mózg kazał otworzyć dom z pilota kluczyków samochodowych. Serio, przez jakieś 5 sekund byłam wściekła dlaczego się nie udaje [emoji6][emoji55]

U mnie kucie i wiercenie w kominie pełną parą. To już drugi dzień z kominiarzami. Czy powinno mi to przynieść farta? [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Moja wypada też jakoś koło 50 percentyla, niestety nogi nie chcą być dłuższe a byłoby milo[emoji6]

Ja jeszcze nie próbowałam otworzyć domu kluczykami od samochodu ale wszystko przede mną. Moja siostra w ciąży wstawiła ziemniaki w garnku do gotowania do lodówki. Zorientowała się jak sprawdzała w lodowce widelcem czy już miekkie[emoji23][emoji23]Która przebije?[emoji6]

@Althea
Gratuluję wizyty! Masz mieć robioną taką normalną krzywą jak w Polsce? Czytałam, że w Niemczech standardem jest "półkrzywa" tj. po śniadaniu i tylko jedno pobranie krwi (godzinę po glukozie).

U mnie też ciążowy intelekt:


Czytając Ciebie pomyślałam, że Ty pomyłkę z butami zauwzylas będąc u kosmetyczki. I już mi się włączyło kino, jak Ty w dwóch różnokolorowych prawych butach paradujesz pełna elegancji po mieście [emoji4]


Twój post też przeczytałam "po ciążowemu". Myślałam, że Ty nie kotu a swojemu mężczyźnie nie pozwalasz jeść z talerza w salonie, tylko z miski w kuchni [emoji4]

Najwyraźniej w ciąży luki w intelekcie zastępuje fantazja [emoji14]

Będę miała taka uproszczona krzywa czyli nie na czczo i tylko jedne pobranie. A glukoza wymieszana z sokiem porzeczkowym wiec wypijalne.

Ja dziś kupiłam pierwszy ciuszek dla młodej. W sumie to chyba tak żeby cokolwiek kupić bo już mam wyrzuty sumienia, że nic nie kupuje. Z wyprawki mam prawie wszystko po starszej ale kilka nowych ciuszków chciałabym kupić, co by na zdjęciach inaczej wyglądały[emoji6][emoji6] Wszyscy mówią jaka to super oszczędność i w sumie tak jest ale czasami mi żal tej młodszej, ze tak wszystko po starszej będzie mieć. Na szczęście im starsza tym bardziej się ciuchy niszczą wiec nie będzie musiała wszystkiego donosić po siostrze.


@jagódka: o której masz dzisiaj wizytę?

@Lakonka: rozpisuj się rozpisuj, takich ludzi nam trzeba [emoji4] W końcu każda z nas to ukryta podczytywaczka[emoji6]
 
Do góry