reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Chyba najlepiej, żeby porozmawiała z lekarzem, poza tym, nie wiem, czy oboje nie powinni iść na terapię...
U koleżanki było tak że z powodu depresji zaczęły się różne historie, do zdrady nie doszło, ale też mieli kryzys.. Na terapię poszli oboje, i ostatnio jak rozmawiałyśmy, to jest dużo lepiej :) Ale nadal chodzą...
Z tego, co mi mówiła, ważne, żeby taką terapię trochę "ciągnąć", nawet jak już wydaje się, że wszystko ok, bo wraca... Co prawda ona mówiła stricte o depresji, ale myślę, że w tym wypadku może być podobnie - za szybko uznali, że "już jest ok", a tak naprawdę oboje tego nie "przepracowali", nie ułożyli jakoś tego w głowie, tylko gdzieś "przygłaskali", i dlatego wróciło...
Dużo siły i wytrwałości dla przyjaciółki...

0d1yrjjgtd95fou3.png
Niestety mogła się ujawnić choroba psychiczna. Na stany psychotyczne terapia niestety nie pomoże. Koniecznie psychiatra i leki, dopiero po uporaniu się z objawami można myśleć o terapii.
 
reklama
Tylko nie sugeruj się tym całym sprzętem tam opisywanym ;) to jest ogólnie świetny blog, ale prowadzony przez dwie dziewczyny ze sklepu eti (dystrybutor janome), więc blog jest dla nich sposobem prezentacji tego, co mają w sklepie, zastosowania różnych stopek, itd, ale nie są niezbędne :)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Ok, będę pamiętać :D No ja to głównie ściegiem prostym szyję, czasem zygzakiem, stópki jakieś tam mam ale nigdy ich nie zmieniam :D Więc jeśli już coś będę robić to w uproszczonej wersji :D
 
Najlepiej to wysłać tego męża na terapię żeby przepracował problem, bo wyciszanie się lekami jest skuteczne tylko na chwilę, mój psychiatra zawsze powtarzał że leki pomagają ale to terapia jest najważniejsza bo tylko dzięki niej można rozwiązać problem. Najlepiej jakby znaleźli dobrego psychiatrę który jednocześnie jest terapeutą i on już pokieruje co robić dalej.

Niestety mogła się ujawnić choroba psychiczna. Na stany psychotyczne terapia niestety nie pomoże. Koniecznie psychiatra i leki, dopiero po uporaniu się z objawami można myśleć o terapii.

powiem wam brzmi to strasznie....
 
Dziewczyny zrobiłam sobie pierwszy raz od listopada kawę! :D ale taką z torebki 3w1 i muszę stwierdzić, że jakoś daję radę pić, mimo tego, że jest okropnie słodka i jakiś mam dziwny posmak gorzkawy :p
 
Ja to mam wg takie smaki teraz dajcie spokój. Śniadanie jak ostatnio musowo była kaszanka. To od jakiegoś czasu na śniadanie zjadam bułkę z papryką. ;)

16udqqmzgjmhetdf.png
Jejuuuu kaszankaaa[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] teraz to mi smaka zrobilas [emoji13] chyba zadzwonie do szwgara zeby świnie bił w końcu kobietom w ciazy sie nie odmawia[emoji13][emoji13]

0d1ysek27fwlna7d.png
 
@Karla88 wydaję mi się, że najlepszym sposobem, oprócz jego indywidualnego leczenia, jest terapia dla par. Przepracują problem razem, może wtedy facet zobaczy że żonie zależy bardziej na ich wspólnym szczęściu i małżeństwie bardziej niż na rozpamiętywaniu problemu... A z drugiej strony, jak i on sobie z tym poradzi i będzie pamiętał ile go to kosztowało, zapali się mu czerwona lampa z tyły głowy, zanim nawet pomyśli o jakimś skoku w bok... Bardzo współczuje koleżance.

Ja dziś wizytuje. Siedzę zestresowana ale mam dobre przeczucia. Po wizycie, jak mąż wróci ze szkolenia, jadę z nim na zakupy i obiecałam sobie że skuszę się na jakieś choćby skarpeteczki unisex :D

Dziewczyny a jak to jest ze znieczuleniem u dentysty w czasie ciąży? Bo ja tam z dentystą problemu nie mam, ale jakoś nie lubię jak mnie boli...:D
 
reklama
@Karla88 wydaję mi się, że najlepszym sposobem, oprócz jego indywidualnego leczenia, jest terapia dla par. Przepracują problem razem, może wtedy facet zobaczy że żonie zależy bardziej na ich wspólnym szczęściu i małżeństwie bardziej niż na rozpamiętywaniu problemu... A z drugiej strony, jak i on sobie z tym poradzi i będzie pamiętał ile go to kosztowało, zapali się mu czerwona lampa z tyły głowy, zanim nawet pomyśli o jakimś skoku w bok... Bardzo współczuje koleżance.

Ja dziś wizytuje. Siedzę zestresowana ale mam dobre przeczucia. Po wizycie, jak mąż wróci ze szkolenia, jadę z nim na zakupy i obiecałam sobie że skuszę się na jakieś choćby skarpeteczki unisex :D

Dziewczyny a jak to jest ze znieczuleniem u dentysty w czasie ciąży? Bo ja tam z dentystą problemu nie mam, ale jakoś nie lubię jak mnie boli...:D
Powodzenia! Czekamy na dobre wiadomości po :D Koniecznie zaszalej i kup coś unisex, od razu lepszy humor, zobaczysz :D No i pochwal się zakupami :)
 
Do góry