reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Przeglądam ogłoszenia na olx łóżeczka dziecięce, tym razem chce kupić używane bo i tak za długo nie będzie używane. Podoba mi się kilka z moich okolic i dobra cena ale widzę ze juz w 3 ogłoszeniach jest napisane ze łóżeczko jest przemalowane na biało , niby jakaś farba bezpieczeństwa dla dzieci (pierwotnie inny kolor był) nie wiem co o tym myśleć, czy kupić łóżeczko białe oryginalnie od początku a nie jakieś przemalowane na biało, czy taka farba nic nie zaszkodzi
 
Ja co wizyte, a mam co miesiac mam miec badania. Morfologia, mocz i tsh (biore euthyrox i musze kontrolowac). Na poczatku wiadomo, wiecej bylo do zrobienia.



xrotgov3q3o4y33i.png

Ja to samo z tym ze tsh co 1.5 msca badam
I thyrox 50
 
Czyli praktycznie jak ja.. ;)
A euthyrox masz w takiej samej dawce co przed ciążą czy wyższej?
U mnie zmiana ze 100 na 125..

Do tego robiłam jeszcze czasem żelazo, bo bałam się, że po krwawieniach, w ciąży, itd mogę mieć problemy, ale na szczęście wszystko jest ok, hemoglobina ostatnio 14,żelazo wysoko :)
A tsh po zwiększeniu dawki euthyroxu 1,39 :D

0d1yrjjgtd95fou3.png

To u mnie bylo tak
Przed ciaza 3.4 thyrox 50 udalo sie zajsc , nagle 20 tc przy braniu 50 tsh 3.6 co do 20 tc bylo 2,3
Wiec thyrox 100 mimo brania do konca cisxy 100 tsh 2.6 nie spadlo...
Po cisxy powrot do 50 i bylo 1.5;), zaszlam teraz w ciaze I caly czas 18 tc utrxymuje sie 1.03 wiec popatrz jak kazda ciaza inna co I tarczyca
 
U nas jest taka pogoda cudna, slonko i 11 stopni. A ja co robie? Leze z moja dwulatka pod kocem. Na 17 mam wywiadowke u starszej cory, wiec wtedy sie rusze troche. Choc wcale mi sie nie chce. Najchetniej bym sobie zasnela [emoji23]

xrotgov3q3o4y33i.png
 
Ja właśnie zaliczyłam godzinną drzemke, humor dziś średni
.. Tak więc wolę przespać...

p19u3e3kuhiw9hfo.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Margana właśnie nie miałam pojęcia co to za cudo! Będę musiała. Zawsze to okazja to oglądania co w środku :)

Ja ns ostatnia wizytę robiłam te podstawowe plus kila, HIV, tokso i tak dalej :) większość mam chyba z głowy.
Na tą wizytę nie mam żadnych badań :) :)
Tarczyce badam co miesiąc bo od ponad roku lecze się na niedoczynność. Ale wynik książkowy.

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja łóżeczko mam po sobie! [emoji23] klasyczne drewniane, mąż tylko wymaluje na biało i myślę że posłuży i przy następnym dziecku :)

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas jest taka pogoda cudna, slonko i 11 stopni. A ja co robie? Leze z moja dwulatka pod kocem. Na 17 mam wywiadowke u starszej cory, wiec wtedy sie rusze troche. Choc wcale mi sie nie chce. Najchetniej bym sobie zasnela [emoji23]

xrotgov3q3o4y33i.png
Zazdroszczę pogody... U nas brzydko i dość mocno wieje... Wyszłam tylko na chwilę się przewietrzyć bo głowa mnie bolała, później godzinna drzemka i trochę mi lepiej.. A teraz zajadam się muffinkami i właśnie robię spagetti :)

p19u3e3kuhiw9hfo.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Do góry