reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
No wlasnie tez ze wzgledu na to nie chce mowic za szybko [emoji5]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja i tak nie zrozumie [emoji16] ale juz jej powiedzialam to odpowiedziala " taaaaaa?"

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was forumowiczki. Mam do sprzedania Luteine 50 pod językowa 6 opakowań po 30 tabletek i 1 opakowanie 10 sztuk gratis . Mi niestety nie pomogły. Jeśli jest któraś chętna to zapraszam. U mnie niestety tylko leżą a może którejś pomogą
 
Witam was forumowiczki. Mam do sprzedania Luteine 50 pod językowa 6 opakowań po 30 tabletek i 1 opakowanie 10 sztuk gratis . Mi niestety nie pomogły. Jeśli jest któraś chętna to zapraszam. U mnie niestety tylko leżą a może którejś pomogą

Oby u nas nue bedzie potrzebna[emoji110]️[emoji110]️[emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie handluje. Jeśli któraś zażywa ten lek i jeśli zabraknie to mogę oddac za „grosze” bo po co się maja zmarnować. Wiele forumowiczek tak robi. Moze nie chcą aż tyle pieniędzy wydawać i tyle. Gdybym ja potrzebowała bo zabrakło by mi to bym odkupiła chętnie. Nikogo nie Zmuszam. I NIE HANDLUJE. Najwyżej wywalę trudno
 
Lek ten jest bez problemu dostępny w aptekach. Nie czepiam się, ale 90% ludzi, którzy tak robią są nie świadomi tego, że popełniają przestępstwo sprzedając jak i kupując. Jeśli padło słowo "sprzedam" to nic innego jak handel.

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]
 
reklama
Widze ze duzo mamusiek z malymi dziecmi !dacie rade kochane! Ja mam w domu prawie "dorosle"dzieci bo 10 9 i 7 lat. Pamietam jak dzis corka sie urodzila w 33 .ciezka cesarka. Leki powiklania. A trzy mc później zaszlam w ciaze. Oliwia miala 11 mc jak urodzil sie Bartek. A teraz sa jak bliźniaki i chodza do jednej klasy.
 
Do góry