reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2018

Szczerze gratuluję to wspaniale musisz być na samym poczateczku?
Mój Starszak też Nikoś :) bardzo współczuję chorobska i tego co się z nią wiąże. Pobyt w szpitalu też nie należał do przyjemnych z pewnością. Najważniejsze że wiadomo co i jak będzie tylko lepiej!

Niedługo nasze dzieci skończą roczek a dopiero co się urodziły tak szybko to leci.
Mały ma ostra astmę oskrzelowa alergie zwiewna i skurna przez to od stycznia byliśmy ponad 2 miesiące w szpitalu w najgorszym momencie niko piszczal podczas oddychania ciągle bierze mnóstwo sterydów w domu po 5 inchaliacji na dzień dzisiejszy 3 mały potrafi dać w kość niera znie mam siły się odzywać ale mnie bardzo motywuje praca dużo bliżej 4 km od domu większe pieniądze spokuj w każdej chwili mogę wyjść jechać do domu jak coś się dzieje jestem jedyną polka a szef mnie tak polubił że po macierzyński oferuje mi stała pracę i dostanę swój zespół praca w ciepłym wogule jakoś taka spokojniejszy jestem w niej ale teraz ta ciąża troszkę wszystko pomieszala naradzie przeżywam ciąże i nie ryzygnuje z pracy przejdą emocje zacznę zastanawiać się jak wszystko ogarne
 
reklama
strasznie dlugo w tym szpitalu, okropnosc!
moj starszak astmatyk ale od kilku lat dosc spokojnie jest A zaczal w wieku 8 mcy.
matko a kto ci pomaga z Nikosiem? pamietam moj maz mial klopot zostac z malym przy astmie...
 
Mama tata siostry zaangażowali się wszyscy ale moja mama spierdolila sprawę z inchalacja która robiła na siłę masakra teraz ma uraz i nichce cały czas płaczę przy niej
 
Mama tata siostry zaangażowali się wszyscy ale moja mama spierdolila sprawę z inchalacja która robiła na siłę masakra teraz ma uraz i nichce cały czas płaczę przy niej
ojej to faktycznie nieciekawie z mama ale super, ze masz taka pomoc i oparcie w rodzinie. pewnie, ze taki szkrabik to rozkochal w sobie wszystkich na zaboj!
a babcia bedzie musiala powoli jakos przekonac malego do siebie.
 
reklama
Do góry