reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jak czytam Wasze posty to jesteście zaprawione w bojach i macie już pociechy U mnie wszystko będzie nowe! Jak urodzę to będę miała 30lat i mam nadzieje, ze uda nam się jeszcze jedno więcej zmajstrować zanim skończę 35 a może i poszczęści się więcej jak wasze samopoczucie na początku ciąży? Mnie dopadło wszechogarniające zmęczenie i niepohamowany apetyt, który pasuje okiełznać, bo już 1kg więcej na wadze i brzuch zaokrąglony...
Ja tez ciagle chodze zmeczona I ziewam, dzisiaj powtorzylam test I kreska juz mocniejsza, pewnie I tak jeszcze zrobie☺ ja mam 31 lat☺
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Jak miło mi do Was dołączyć!
Rok temu w bardzo zbliżonym czasie zaszłam w ciążę, którą poroniłam początkiem grudnia.... Teraz po pół roku starań znowu się udało. OM 2.10, cykle 28dni, termin na 9.07.2018. Jutro zaczynam 6tydzien, a we wtorek mam pierwsza wizytę. Jestem pełna nadziei, że tym razem doczekam porodu i poznam upragnione maleństwo. Wszystkim życzę dużo zdrówka i spokoju na te ciążowe miesiące
Witaj. Ja tez mam jedna strate za soba, ale w sierpniu tegi roku. Bardzo sie boje, ale musimy miec nadzieje, ze tym razem sie uda!

Co do dolegliwosci to ciagle mi sie chce spac, mdli mnie coraz czesciej i brzuch pobolewa, ale juz mniej. No i strasznie nerwowa jestem [emoji6]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lek ten jest bez problemu dostępny w aptekach. Nie czepiam się, ale 90% ludzi, którzy tak robią są nie świadomi tego, że popełniają przestępstwo sprzedając jak i kupując. Jeśli padło słowo "sprzedam" to nic innego jak handel.

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]
Ok. Niech będzie. Może zle się troszke wyraziłam. W takim razie edytuje. ODSPRZEDAM pare paczek Luteiny 50 pod językowo. Robię to pierwszy raz bo poprostu mi zostało a może jakaś dziewczyna ja stosuje i po co ma tyle kasy wydawać. A tak po za tym to co adwokatem jesteś czy z policji ze tak straszysz prawem. Chciałam tylko pomoc dodatkowo ale skoro nawet taka pomoc jest zakazana to szkoda gadać. A gdybym oddała za darmo to byłoby Ok czy tez popełniłabym przestępstwo.
 
Cześć dziewczyny!

Jak miło mi do Was dołączyć!
Rok temu w bardzo zbliżonym czasie zaszłam w ciążę, którą poroniłam początkiem grudnia.... Teraz po pół roku starań znowu się udało. OM 2.10, cykle 28dni, termin na 9.07.2018. Jutro zaczynam 6tydzien, a we wtorek mam pierwsza wizytę. Jestem pełna nadziei, że tym razem doczekam porodu i poznam upragnione maleństwo. Wszystkim życzę dużo zdrówka i spokoju na te ciążowe miesiące
Cześć :) z tego co widze, to jest juz nas trzy z terminem na 9 lipca :)
 
Ok. Niech będzie. Może zle się troszke wyraziłam. W takim razie edytuje. ODSPRZEDAM pare paczek Luteiny 50 pod językowo. Robię to pierwszy raz bo poprostu mi zostało a może jakaś dziewczyna ja stosuje i po co ma tyle kasy wydawać. A tak po za tym to co adwokatem jesteś czy z policji ze tak straszysz prawem. Chciałam tylko pomoc dodatkowo ale skoro nawet taka pomoc jest zakazana to szkoda gadać. A gdybym oddała za darmo to byłoby Ok czy tez popełniłabym przestępstwo.
Odsprzedam to też handel. A za darmo można oddać do przychodni pielęgniarką. Ale nie wszędzie przyjmują bo nigdy nie ma pewności czy to dokładnie ten lek i czy dobrze przechowywany. Wiem że chciałaś dobrze. Rozumiem. Tylko piszę bo możesz być nieświadoma. Za to można zawiasy dostać. Nawet jeśli się robi nieświadomie...

[emoji173] Styczniówka 2013 [emoji173] Lipcóweczka 2018 [emoji173]
 
Cześć dziewczyny!

Jak miło mi do Was dołączyć!
Rok temu w bardzo zbliżonym czasie zaszłam w ciążę, którą poroniłam początkiem grudnia.... Teraz po pół roku starań znowu się udało. OM 2.10, cykle 28dni, termin na 9.07.2018. Jutro zaczynam 6tydzien, a we wtorek mam pierwsza wizytę. Jestem pełna nadziei, że tym razem doczekam porodu i poznam upragnione maleństwo. Wszystkim życzę dużo zdrówka i spokoju na te ciążowe miesiące

Gratulacje :) to już jest nas 3 które mamy termin na 9 lipca :)
 
Witam czy moge dolaczyc ? o ciazy dowiedzialam sie w czwartek :) Mam 25 lat i to moja pierwsza ciaza, Pierwsza wizyta juz za mna kolejna 9,11 termin porodu wedlug ostatniej miesiaczki to 7.07
 
reklama
Redavecad i Olaaa7 - zobaczymy jak te wyliczenia mają się do rzeczywistości byłyście już na wizycie?
Margana teraz musi się udać !
 
Do góry