reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aim o jejciu, mam nadzieje ze moze jednak nie, ze sie uda :(

U nas nadal katar, liwcia lepiej, artur nadal az po brode co chcile splywa.
Dzisiaj caly dzien jestem sama. Bo tak to chociaz na chwile mama przychodzila, ale dzisiaj znowu caly dzien w szpitalu. A maz w pracy. Ale dajemy sobie rade :) liwia nadal w nocy ma 2 pobudki ale nie najgorzej spi, ostatnio tylko czkawki dostala i godzine ją meczyla :(
Wczoraj konczyla 3 tyg ibyla polozna ją zwazyc. Wazy rowne 4 kg (3210 urodzeniowa) Jest "dorodna" ale Artur tez przybieral 1 kg/miesiac.
 
reklama
Kurde a u K w przedszkolu wszy:szok: I za tydz w pon ma być że tak powiem inspekcja głów u higienistki. No jeszcze mi wszy brakuje w domu!
Ale i tak ten tydz K zostaje w domu, wczoraj po godz przedszkolanka zadzwoniła, że K bardzo płacze i , że Go uszko boli. No i z L pojechaliśmy po Niego. I tak wczoraj cały dzień dawałam Mu kropelki do ucha i środek przeciwgorączkowy. Oczywiście pediatry wczoraj nie było w przychodni więc sama z tym wlaczyłam. Obsrana byłam jak nie wiem, bo 1 raz widziałam Go takiego aż zielonego, trzęsącego się z gorączki , znikąd pomocy, dobrze , że L był grzeczny. Rano byliśmy u pediatry i dobrze, że wczoraj szybko zareagowałam to najgorsze za Nim.
L też został zbadany, miał od jakiegoś czasu wnerwiający kaszel i żaden syrop nie pomagał. Pani dr zajrzała i stwierdziła, że jest masakrycznie już tak ciężko zielono zaflegmiony . No i dostał antybiotyk, do tego oboje syropki i inhalacje. Czadowo.
 
Chybra współczuję chorób. Aim u nas jakieś 2 tyg temu jeden chłopiec miał bostonke ale na ten moment cisza więc może i u was nie złapie. Za u nas w zlobku epidemia jeśli chodzi o infekcje górnych dróg oddechowych i połowa grupy siedzi w domu. Zoska kaszle ale wczoraj ja osluchali bo miała szczepienie. Stwierdzili, że czysto więc ja puszczam i obserwuje
 
Bab dopiero pierwszy dzien tak na prawde prawde razem, zdam relacje za miesiac czy nadal daje i czy nie zwariowalam. :)

Chybra zdrowka dla K :* i super ze L spokojny
 
Jezu Emol już 3 tyg [emoji33][emoji33][emoji33] dopiero co się urodziła...

Chyba współczuje :(

Ja się mało udzielam bo wracam z pracy tka wypompowana, ze masakra.... nawet nie mam siły rozmawiać z mezem
 
Klusia i Dzik :)
IMG_20181030_081641.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181030_081641.jpg
    IMG_20181030_081641.jpg
    64 KB · Wyświetleń: 288
reklama
Do góry