reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Misia czyli standard :)

U nas młoda też histeryzuje i w zlobku drze mordke dla samego darcia (zero łez). Opiekunka mówiła, że ma bardzo donosny głos i właśnie krzyczy więc jej powiedziałam, że jak szła w sierpniu to tak nie robiła więc od kogoś się nauczyła haha. A tak serio to nie jest to fajne, tyle że ona w ten sposób próbuje właśnie wiele rzeczy wymusić więc trzeba być trochę twardym i postawić na swoim.
Nie mniej jednak od dwóch dni udaje nam się co nie co pochodzić za rękę więc mały postęp mamy :)
 
Moj Kuba 3 noc z rzedu zasypia pieknie o 19:30 (tak jak do tej pory) i śpi rewelacyjnie do ok 23/23:30. Wtedy marudzi, popłakuje. Dzis Np jest 00:30 i probuje usnąć, ale nie moze.
No ale jesy blizej niz dalej. Chociaz podejrzewam, ze jak od kilku nocy bedzie sie budzić co m/w półtorej h...

Wszyscy jestesmy deeelikatnie podziebieni, wiec nie wiem czy tk to czy ząb czy combo. No ale faktem jest, ze mie raz miał bardziej zatkany nos i lepiej spał.

Moze ma za sucho w pokoju? Juz sama nie wiem.
No plus ze popłakuje, a poki co nie ma histerii. Ale
Ewidentnie nie moze zasnac :(
 
Dostałam @.A przez ostatnie 10 dni byłam przekonana, że nie dostanę...i rozmyślałam nad tym jak to będzie.Poczułam dziś ogromną ulgę bo ostatnimi dniami myślałam o plusach i minusach mojego potencjalnego zaciążenia i nic,absolutnie nic nie przemawiało ZA.Uffff
 
reklama
Kasia to dobrze ze jest po twojej mysli.
Ja to nadal jestem zdziwiona ze zaciazylam bo nie probowalismy.
Fizycznie ostatnia miesiaczke mialam 28.09.2016 wiec zaraz minie 2 lata...
 
Do góry