reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kylesa gratuluję dobrych wyników i synka :) spokojnej reszty ciąży :)

Agness i tobie gratuluję córeczki, super, że mąż też już się cieszy mój cały czas chciał syna ale jak wyszło ze córka to mówi, dobrze może być, ważne ze zdrowa :)
 
reklama
Hej

Integral,Agnes coz za niespodzianki az jestem ciekawa co u Was bedzie bo u mojej siostry podobna historia byla.Mianowicie w 12 tc wstepnie szanse na dziewczynke , 16 tc widac jajka nawet zdjecie jajek widzialam, 22 tc niee to jednak dziewczynka, 24 tc dalej dziewczynka, 30 tc chlopak lekarz daje reke uciac i sie zaklada.No i finalnie urodzil sie chlopak z malym siusiaczkiem:p


Kylesa witamy:-)

Pumelowa no pieknie dzis u nas:-)



010igov35ye70zfx.png
 
Alex fajnie że masz cel :)))

Hej kylesa:) też mam na przedniej ścianie, ale ruchy mam już wyrazniejsze - zaczęłam 24tc. Gratuluje dobrych wynikow:) teraz nic tylko się cieszyć ciąża!

Misia właśnie mi przyszedł revlon odcień 150:o zobaczymy.. boję się że mi się przebarwienia zrobią jak się będę wystawiać na słońce:/

Kasiulka dzięki już oglądam :D

Agnes gratuluje! Kurcze Laura mi się tak mega podoba ale mojemu m nie:p




Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej

Integral,Agnes coz za niespodzianki az jestem ciekawa co u Was bedzie bo u mojej siostry podobna historia byla.Mianowicie w 12 tc wstepnie szanse na dziewczynke , 16 tc widac jajka nawet zdjecie jajek widzialam, 22 tc niee to jednak dziewczynka, 24 tc dalej dziewczynka, 30 tc chlopak lekarz daje reke uciac i sie zaklada.No i finalnie urodzil sie chlopak z malym siusiaczkiem:p


Kylesa witamy:-)

Pumelowa no pieknie dzis u nas:-)



010igov35ye70zfx.png
Niezła historia :p mam nadzieję,że u mnie już nic się nie zmieni i zostanie dziewczynka :)
 
Agnes no tego Ci zycze:p siostra miala i tak przeczucie na chlopa.i wiedziala ze to chlop wyprawka dla.chlopca byla...
a w ktorym tc Ci powiedzieli ze to chlop?Masz jakies fotki?

010igov35ye70zfx.png
 
Witam się i ja po długiej przerwie!
Wszystkich postów niestety nie dałam rady przeczytać :( Ostatnio dużo się dzieje - praca podstawowa oraz dodatkowa oraz rozpoczęcie remontów (a przynajmniej na razie układanie planów..) i dodatkowe zajęcia hobbystyczne. W między czasie kochany, rodzinny piesek opuścił nas po 15 letnim żywocie co też mocno mną wstrząsnęło i nie miałam głowy do czytania :( Teraz jest już znacznie lepiej, wczoraj byłam na badaniach, które również wyszły dobre a synek znowu na USG chwalił się "pędzlem" bez żadnych oznak wstydu :p nie wiemy tylko po kim takie zachowanie może mieć po mnie czy po mężu bo my obydwoje raczej skromni. Co do zakupów również się jeszcze nie zdecydowałam a powoli by wypadało coś myśleć na ten temat także jak macie jakieś fajne linki do tych megapaków i wyprawek to proszę o podanie ich na forum.
Dla wszystkich serdeczne pozdrowienia ze Śląska.

P.s. również jestem fanką chleba (a najlepiej bułki pokrojonej) w mleku i jajku ! :)
 
Witajcie moje drogie. Mam nadzieję że jeszcze o mnie pamiętacie... Nie chce was po raz kolejny przepraszac i zapewniac że już regularnie będę pisać, bo wiem że jeszcze przez chwilę tak nie będzie...

Właśnie przewracam swoje życie do góry nogami... To co planowałam a raczej na co mieliśmy nadzieję nabiera rzeczywistych kształtów... I nie będę ukrywać że jestem trochę przerażona, trochę podniecona, a trochę sama nie wiem co czuje.... Bo uczuć we mnie buduje mnóstwo...

Otóż moje drogie kierujemy swoje życie do Krakowa.... Mąż już dostał pracę... W czwartek mamy umówione oglądanie mieszkań i wyboru jednego z nich musimy dokonać... Później szkoła dla Nadii i Maks za 2tyg jesteśmy u Skokach wawelskiego...

Boję się, cieszę, płaczę i śmieję się na zmianę...
Muszę ogarnąć jakoś to nasze życie i jak już choć trochę poukladam to i owo postaram się do was wrócić... Już trochę spokojniejsza mam nadzieję....

Mam nadzieję że u Was wszystkich jest w porządku... Niestety ponad 1 100 postów choćbym chciała - nie nadrobię...
Postaram się poczytać choć trochę - może w drodze do Krk się uda... :)
Trzymajcie kciuki bardzo proszę!!! Bo odwrotu Już nie ma...
 
reklama
Mumusia Muminka fajnie że jesteś:)
Okropnie współczuję straty pieska, ja miałam swojego 16 lat i ciężko było się rozstać..

ŻonaGraja życzę żeby wszystko ułożyło się jak najlepiej :) :*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry