reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dzien dobry w niedziele :)

Lilth super!
Mamusia nie mam porównania mi trzecia ciaze służy z motherhood i uwielbiam, na zakupowym dawałam zdjecie
Chybra tez chcemy do męża siostry poleciec do Londynu, ale sami.. a moja mama taka załatana teraz :( ze cieżko znaleźć i dopasować termin, a dużo czasu nie mamy.
Chciałbym tez na jakaś randka, na spokojnie żeby wyjsc... No ale nie ma jak. Także wychodzimy baardzo często, ale zwykle oddzielnie. Chyba, ze domówki to wiadomo, ze razem
Lilth i ja w przyszłym tygodniu (liczę od 23tc) zaczynam szósty miesiąc
 
reklama
Hej dziewczyny
Lilith piękna ta podusia, tez mam maszynę do szycia ale nie używałam jej kilka lat i nie pamietam juz jak sie jej używało, muszę wyciągnąć bo pewnie bede szyła ciuszki dla lalek w przyszłości :D jak byłam mała to mama miała wszystkie ciuchy potargane bo tak lubiłam szyć ;)

Maziajka kuchnia pięknie sie zapowiada!!

Aga hmm ja mam waniliowa matowa kuchnie ale drewniana, do tego beżowy granitowy blat, jest mega praktyczna i ładna. W mieszkaniu miałam blat star galaxy czarny i do tego białe szafki na pełny połysk, szafki nie były problemem ale blat 3 razy dziennie do wycierania. Nawet jak nie gotowałam to sie kurzył.

Chybra powiem Ci ze ja jakoś szczególnie nie odczuwam braku wychodzenia na imprezy czy wyjazdy za granice, rok temu oddałabym nawet najdroższe wakacje za bycie w ciazy, wiec moze mam inne podejście teraz. Pomysl ile kobiet by wszystko oddało za bycie na Twoim miejscu, ja tak zawsze myśle jak sie gorzej czuje.
 
Ja mam waniliowo czarną kuchnie w wysokim połysku i nie ma z tym tyle roboty wcale. Każde meble brudzą się jednakowo, a te w wysokim połysku są łatwe do wyczyszczenia. Matowe meble przy plamach wymagają lekkiego szorowania, a połysk czyści się lekko jak lustro


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za dodanie otuchy;-) ;) Jakoś to pewnie będzie, pogadałam z moim, może na wiosnę uda nam się gdzieś uciec . Jakoś się to wszystko tak spiętrzyło, razem z tymi codziennymi problemami, przytłacza mnie to .
 
Dzięki dziewczyny za dodanie otuchy;-) ;) Jakoś to pewnie będzie, pogadałam z moim, może na wiosnę uda nam się gdzieś uciec . Jakoś się to wszystko tak spiętrzyło, razem z tymi codziennymi problemami, przytłacza mnie to .
Ja uważam że to całkiem normalne co czujesz..Sama niejednokrotnie zrobić coś co robiłam przed ciąża..poczuć ta swobodę..a z drugiej strony kocham syna nad życie i zwyczajnie w świecie cieszę się że jest..niezamienilabym tego za nic w świecie..Dzieci to wielki dar..jednak życie przewraca się do góry nogami i staje się zupełnie inne..także nieraz nachodzą nas różne myśli że już nic niejest jak było, czy ze na coś niemozemy sobie pozwolić..W takie dni uśmiech mojego dziecka wynagradza mi wszystko i przypomina o tym jaką szczesciarą jestem..

Hej dziewczyny
Lilith piękna ta podusia, tez mam maszynę do szycia ale nie używałam jej kilka lat i nie pamietam juz jak sie jej używało, muszę wyciągnąć bo pewnie bede szyła ciuszki dla lalek w przyszłości :D jak byłam mała to mama miała wszystkie ciuchy potargane bo tak lubiłam szyć ;)

Maziajka kuchnia pięknie sie zapowiada!!

Aga hmm ja mam waniliowa matowa kuchnie ale drewniana, do tego beżowy granitowy blat, jest mega praktyczna i ładna. W mieszkaniu miałam blat star galaxy czarny i do tego białe szafki na pełny połysk, szafki nie były problemem ale blat 3 razy dziennie do wycierania. Nawet jak nie gotowałam to sie kurzył.

Chybra powiem Ci ze ja jakoś szczególnie nie odczuwam braku wychodzenia na imprezy czy wyjazdy za granice, rok temu oddałabym nawet najdroższe wakacje za bycie w ciazy, wiec moze mam inne podejście teraz. Pomysl ile kobiet by wszystko oddało za bycie na Twoim miejscu, ja tak zawsze myśle jak sie gorzej czuje.


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam niedzielnie i życzę miłego wieczoru.

Niestety przez jakiś czas nie będę na bieżąco, bo Mikołaja mi rozłożyło.

Pozdrawiam
 
Witam Was kobietki :)
W środę miałam wizytę u swojej ginekolog z dzidzią wszystko ok rośnie zdrowa i duża ;)
Podpytałam czy już widać płeć no i po długim przyglądaniu się co ma między nóżkami pani doktor stwierdziła na 70 % chłopczyka, mój mąż zachwycony,że będzie miał wymarzonego syna a ja powiem szczerze,że musiałam ochłonąć,bo liczyłam na córcie :p ale najważniejsze to aby dzidziuś był zdrowy,to nasze pierwsze dziecko więc płeć mało ważna :)
Tylko tak się zastanawiam momentami czy mogła się pomylić w tą stronę ??
Pytam ponieważ sama ginekolog powtórzyła mi ze dwa razy,że pewna nie jest bo troszkę pępowina jej zasłania więc żebym jeszcze się nie nastawiała na 100% i nie chwaliła rodzinie,że znam płeć....
Chciałabym aby już został chłopczyk,bo nie ukrywam,że się już przyzwyczailiśmy do tej myśli ale na połówkowym się okaże czy się potwierdzi ;)

Mam pytanko do Was ponieważ badanie połówkowe mam wyznaczone dopiero na 14 marca, będę wtedy w 22 tygodniu ( wcześniej nie było wolnych terminów ) czy to nie będzie za późno ?
W którym tygodniu wy robicie ?
 
Agness - termin polowkowego masz na styk, także spokojnie [emoji5]. Ja mam badanie na przełomie 19/20 tc, ale termin wybrany został pod kątem ferii [emoji6]. Także badaniem zaczynamy urlopowanie [emoji5]





Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was kobietki :)
W środę miałam wizytę u swojej ginekolog z dzidzią wszystko ok rośnie zdrowa i duża ;)
Podpytałam czy już widać płeć no i po długim przyglądaniu się co ma między nóżkami pani doktor stwierdziła na 70 % chłopczyka, mój mąż zachwycony,że będzie miał wymarzonego syna a ja powiem szczerze,że musiałam ochłonąć,bo liczyłam na córcie :p ale najważniejsze to aby dzidziuś był zdrowy,to nasze pierwsze dziecko więc płeć mało ważna :)
Tylko tak się zastanawiam momentami czy mogła się pomylić w tą stronę ??
Pytam ponieważ sama ginekolog powtórzyła mi ze dwa razy,że pewna nie jest bo troszkę pępowina jej zasłania więc żebym jeszcze się nie nastawiała na 100% i nie chwaliła rodzinie,że znam płeć....
Chciałabym aby już został chłopczyk,bo nie ukrywam,że się już przyzwyczailiśmy do tej myśli ale na połówkowym się okaże czy się potwierdzi ;)

Mam pytanko do Was ponieważ badanie połówkowe mam wyznaczone dopiero na 14 marca, będę wtedy w 22 tygodniu ( wcześniej nie było wolnych terminów ) czy to nie będzie za późno ?
W którym tygodniu wy robicie ?
Ja będę mieć prawdopodobnie 8.03, to nie za późno jeszcze, ja wtedy będę 21+4. Choć większość będzie mieć wcześniej jak tam widziałam
 
reklama
Ewcia zdrówka dla synka, teraz niestety taki chorobowy czas :(

Agnies zdarzają sie tez pomyłki w ta stronę bo czasem dziewczynki maja duże wargi sromowe, na połówkowym będzie to juz pewnie dobrze widoczne ;) a co do połówkowych to powinny być od 18 do 22 tc, wiec w sumie na styk sie załapiesz ;)
 
Do góry