reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Kurde mowilam ze czytam wszystkie posty toscie mnie dzis dobily ale czytam i pisze :
Bulkaasia nie wiem czemu ale jak o Tobie mysle czy cos pisze to che napisac chłopaki moze cos w tym jest;)

Lilith tak pogoda byla fajna kilka godzin a jak slonce zaszlo a mi przyszlo isc na wywiadowke to myslalam.ze zeby pogubie z zimna wrrr
Truskawka super wiesci :)
Sylver pikna cora,ja sobie pocichu mowie,ze jednemu z moich chlopow wlosy zapuszcze i bede go czesac :) ostatnio najstarszemu powiedzialam ze to bedzie on jak mnie tak bedzue wkurzal hihi tak mi sie chce miec cora z dlugimi wlosami eh a mam dwie siostrzenice to siorana krotko je tnie bo geby dra jak tylko szczotke widza masakra czarownice po mamusce [emoji13]


f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
reklama
Witam po prawie tygodniu przerwy.
Niestety, ale 50 stron nadrabiać nie będę...

Widzę, że temat zimna.
Ja też jestem okropnym zmarzluchem...

Okres przeziebien /gryp w pełni. Póki co się trzymam, ale czuję jak mięśnie mnie bolą i gardło coś dzisiaj drapało.
Oczywiście cytryna z miodem w ruchu, a do tego woda z wyciągiem z imbiru z miodem no i jeszcze syrop z cebuli się robi. I Mikolajowi podam, bo dziś wrócił z pociągającym nosem z przedszkola...
Oby pomogło...

Dzwoniłam po wyniki i już są.
Nieoficjalnie wszystko jest dobrze i nie ma się czym martwić. Wyniki dopiero odbiorę we wtorek jak będę jechać na wizytę
Zawsze jak piszesz o swoim synu to słowo "Mikołaj " wzbudza we mnie takie uczucie , że aż mnie za serce łapie :) taaak wiem ciążowe wzruszenia ale to dlatego , że za parę msc ja będę mówić "mój syn mikołaj " :*

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Tylko na chwilkę..

Jak ogarniakam kuchnie to mała się odezwała. 5 dni ciszy. Pokala jak szalona, czułam mimo ruchu a potem zwykłego,siedzenia. Nawet nie wiecie jaka byłam szczęśliwa! Aż tyle musiałam czekać by ponownie się odezwała.. .. Ale jak tylko się położyłam, z radością by bardziej się nacieszyć to zamilkla i nie rusza się nic a nic haha, taka lobuzica moja :) na detektorze wszystko pięknie.
Ciekawe czy wróci do nor alnksci czy znowu każe na siebie czekać :)
 
Witam Was dziewczyny ... troszkę mnie nie było ale to wszystko przez moje kiepskie samopoczucie eh......już 16 tydzień leci a ja się coraz gorzej czuję mdłości itd.. :(

Truskawka gratuluję udanej wizyty :) Fajnie,że większość z Was już wie jaka płeć, ja czekam jak na zbawienie na wizytę 1 lutego może wtedy mi powie czy coś widzi ... liczę na to :p

Dziewczyny czy wy też co chwilę jesteście głodne ?? Jedna rzecz mnie pociesza,że na razie waga stoi w miejscu nic nie przytyłam ale co chwilę burczy w brzuchu :( tak mnie okropnie ssie,że muszę zjeść dosłownie na sekundy :p rano pospać przez to nie mogę,bo godzina 7.00 i ja już muszę zjeść śniadanie a po 2 godzinach znowu głodnaaa !!!

Chyba się muszę pochwalić,że 2 dni temu poczułam pierwsze delikatne ruchy to było cudowne uczucie :) czy któraś też tak wcześnie poczuła ruchy...?? Bo nawet czytałam na ten temat i piszą,że szczuplejsze dziewczyny mogą już poczuć delikatne :)
 
Witam sie z rana.
Lilith super ze mała sie odezwala widac spokojna dziewczynka lubi leniuchowac :)
Agness ja tez widze ze apetyt wrocil ale nie jest zle,w pierwszej ciazy mialam.jak Ty ciagle jadlam ale ponad 20kg na plus bylo przez to hihi;)
Ah juz czujecie ruchy ja w sumie dopiero 15tc wiec mam czas choc licze ze jak to 3 to szybciej sie ujawni;) no i tez zekam na wizyte zeby juz na 200% potwierdzila mi synusia;) choc i tak juz mowie o nim Wiktor;) a tak ze spraw biezacych to albo zatoki zalatwilam albo glowa mi peka masakra najlepiej sie nie ruszac bo mozg mi lata w czaszce wrrr


f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Limitu super ze maleństwo się w końcu odezwało
Agness ja jestem w 16+1 i też od jakiegoś tyg.czuje ruchy,właśnie wczoraj przy kolacji tak nagle jedno pukniecie poczulam,ale to się zdarza raz na parę dni i jest bardzo delikatne
Synuś nie śpi dziś od 7 i chyba niedospal bo marudny jest,włożyłam go do łóżka i czekam aż zasnie,to wskakuje do swojego też na drzemkę.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Kasiulka dziewczynka nie ma jeszcze imienia, nie mozemy sie na zadne zdecydowac, ale z synem tez tak było, pod sam koniec wymyslilismy i jeszcze przygladalismy sie po porodzie czy takie bedzie pasowac :D a u Ciebie z tego co pamietam ma byc Zosia?

Lilith pytałam o to tetno, czy przez moje nerwy moze byc wysokie ale powiedzial, ze nie, predzej przez jakas infekcje u mnie, ale na razie tragedii nie ma, jeden pomiar 174, drugi chyba 166, wiec nie jest az tak zle zeby cos z tym robic.
Ciesze sie bardzo, ze poczułas ruchy i jestes spokojniejsza :**

Aga polozna poszla lekarzowi powiedziec, ja cały czas mowilam, ze w domu mam normalne a naprawde wyjatkowo sie denerwowałam i cały czas czułam jak mi serducho wali, wiec wiedzialam, ze to cisnienie bedzie takie kiepskie :( mam teraz mierzyc 2 razy dziennie i jak skoczy do 140 to dzwonic do lekarza

Sylver wlasnie tak wyobrazam sobie swoja córe- z długimi brązowymi włosami :D Jagórka od Agi tez takie ma i bardzo mi sie podobaja takie wlosy u dziewczynek, sama tez dokladnie takie mialam :) wiem, ze jest z takimi wlosami troche zabawy, ale mysle, ze warto ;)
no i szacun za ograniecie takiej gromadki ;)

Ewcia gratulacje :)

ZonaGraja ja tez uwielbiam głaskanie po plecach, szczegolnie na wieczór boli mnie krzyz okropnie, ale moj pomizia mnie 3 min i juz mu sie nie chce ;p ale jutro jedziemy na ferie i maja bardzo fajne masaze w tym osrodku co bedziemy- jakis specjalny pakiet dla kobiet w ciazy, wiec skoro maz nie chce mnie miziac to niech mi za takie masaze zaplaci przynajmniej haha :D:D

Dziewczyny co do ruchów to dzis 3 noc pod rząd wydaje mi sie, ze czułam w nocy pod pepkiem jakies smyranie, 2 ostatnie noce myslalam, ze mi sie to sni, ale chyba nie mozliwe miec 3 dni z rzedu taki sam sen...sama juz nie wiem. W dzien nie czuje zupelnie nic
 
Dzień dobry :)
Po wczorajszym wypadzie do restauracji nadal czuje się najedzona i mam brzuch ogromny ;) Ale jaki pyszny ciepły gofr na deser zjadłam, mmnnniam.. :D

Wendy ja też ciągle mówię / myślę, że bliźniacy czy chłopaki. Jakoś nie chce mi przejść, że może być inaczej :cool2:

Lilith bardzo się cieszę, że Malutka dała znak. To na pewno duża ulga dla Ciebie.

Agnes u mnie apetyt jest i to bardzo duży ale dobrze, że na mięcho a nie na słodkie ;)
 
reklama
Bulkaasia Mnie właśnie odrzuca od mięsa ale na słodkie mam straszny apetyt :)

Aim jeśli chodzi o ruchy to w dzień jak chodzę,sprzątam coś robię to wogóle nie czuję ale jak wieczorem się położę do łóżka to wtedy się zaczyna zabawa mojego maleństwa :p[/QUOTE]
 
Do góry