reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Agness - trzymam kciuki za rozmowę.

Ja po świętach albo po Nowym Roku ruszam z informacją do Szefa. Myślałam, żeby to załatwić przed świętami, ale moja kadrowa (życzliwa dla mnie na maxa - taka prawie mama), zaleciła mi poczekać jeszcze te parę dni, argumentując "po co ma mi się czkac przez całe święta" [emoji6]. Pracujemy w takiej w połowie rodzinnej firmie (podlegam bezpośrednio pod szefa, ale współpracuje też z jego zięciem, żona szefa natomiast prowadzi pod szyldem firmy hurtownie, w której pracują ich 2 córki). Także rzeczywiście mogłabym być gorącym tematem [emoji3]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki kciuki się przydadzą ;) miałam dylemat czy jej teraz mówić czy po świętach ale z drugiej strony na co mam czekać tym bardziej że już 2 koleżanki z pracy wiedzą od 2 dni :) chcę mieć już to za sobą ;) A tak swoją drogą rozsmieszylas mnie tym czkaniem hehe coś w tym jest moja też pewnie będzie miała temat do rozmów ale mało mnie to obchodzi ;p może jestem wredna ale chcę jej zafundować tą informacje przed świętami na "poprawę nastroju " :-D:-D
 
Ja po wizycie. Wszystko ok. Serduszko ładnie bilo. Fasolina ma 2cm termin bez zmian 26 lipca.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję udanej wizyty!
Olisiaa super wieści ;) jadę do pracy ale żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce [emoji14] dziś czeka mnie rozmowa z szefowa....
Trzymam kciuki :) będzie dobrze!


Witam się i ja. Nie chcę zapeszać ale .. chyba czuje się lepiej :) w sensie z moim żołądkiem :) jakby trochę odpuścił i mogę jeść ciut więcej rzeczy. Choć musiałam się nauczyć jeść często ale małe porcje no i jeszcze nadal są rzeczy z których muszę zrezygnować. Obawiam się wigilii gdzie są moje ulubione uszka z grzybami i pierogi z kapusta. Same ciężkie rzeczy ale cóż. Postaram się jeść małe porcje.

Poza tym mam jakby ciut więcej siły. Być może dlatego , że zaczynam jutro 11 tydzień :)

Ściskam wszystkie mamy Lipcowe i zmykam sprzątać przedświątecznie mieszkanko :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Dziewczynki gratuluję wam wizyt i dobrych wiadomości no i oczywiście poznania płci. Ja w piątek o 11 mam prenatalne i jakoś tak się nimi stresuje że cały czas mi siedzą w głowie. Odezwę się w piątek po wizycie :). Trzymajcie się cieplutko.
 
Hejka,
ja dziś na jednodniowym urlopie. Wzięłam wolne , żeby na spokojnie pójść na to USG i żeby nie zrywać się z pracy. Jestem mega zestresowana, więc zaraz zabiorę się chyba za sprzątanie i prasowanie , żeby nie myśleć.

"Zaprosiłam" mojego mężulka na to podglądanie , ale zaatakował go jakiś wirus źołądkowy i nawet nie wstał dziś z łóżka .... oby mnie nie złapało :(

Odnośnie przekazywania info o ciąży :) to u mnie najbliższa rodzina już wie, czyli rodzice i rodzeństwo i Filipek, który jest przeszczęśliwy ;-) ;).
W pracy też już mój szef wie, ale niestety byłam zmuszona mu już jakiś czas temu powiedzieć :) , ale to tyle, jakoś specjalnie nie ogłaszam współpracownikom i w sumie nie zamierzam, chyba , że ktoś mnie zapyta wprost .... :):) a niech sobie troszkę poplotkują ... że przytyłam , a może jestem w ciąży hehehe :):) Jeśli wszystko okaże się dzisiaj po badaniach ok, to pewnie poinformuję niektórych znajomym i w rodzinie zniosę zakaz :happy2: szczególnie ciężko będzie ukrywać przy życzeniach świątecznych , gdzie każdy będzie życzył dzidzi, jak to od kilku lat czynią :p

Morela super , że już lepiej .
 
Hej
Gratuluję dziewczyny udanych wizyt i tego że już znacie płeć :)
Ja dopiero prenatalne 03.01 13tydz.będzie wiec myślę że też mi już powie :)

Ja w pracy już powiedziałam szefostwu a reszta tak samo jak zapyta to powiem będą zresztą widzieć jak z l4 przyjeżdżać będę coraz większa ;) a rodzice i teście tez wiedzą cieszą się bardzo teściowa juz kupować chce wszystko hihi ;) dużo ubranek mam dostać od koleżanki co urodziła rok po roku chłopca i dziewczynkę wiec fajnie :) ale i tak sama pokupuje bo wszystko dla małych dzieci mi się podoba :)
Wczoraj ostatnie prezenty kupiliśmy i z głowy juz, jeszcze miałam do tego hm się przejechać zobaczyć te spodnie bo teraz te wyprzedaże ale przerażaja mnie te tłumy ludzi w sklepach...moze wieczorem namowie męża ;)

Co do imion to podoba nam się Tosia ale Antonina juz mojemu M nie bo za poważnie no może ma rację ale Tosia Antosia jest super a tak to jeszcze Oliwia no zobaczymy a dla chłopaka Filip, Igor no jak juz poznamy płeć to już mniej myślenia bedzie tylko dla jednej ;)
A teraz idę posmarować ciało oliwką i zabieram się za sprzątanie
Miłego dnia dla wszystkich
 
Agness - ja z tych wrażliwych, co w moment mają czerwone (wręcz piekace uszy przy obgadywaniu)[emoji6], do tego zawsze po akcji z Teściowa albo mi się przysłowiowo czka (plus te uszy), albo jest mi niedobrze [emoji14]. Stad rzeczywiście - wolę mieć święta w miarę spokojne, a z Sylwestrem już nie mam takiego dylematu [emoji16].

Morela - trzymam kciuki za Twój żołądek, co by to nie była chwilowa poprawa. Świąteczne potrawy nie należą do lekkich, ale jedzenie małych ilości jest dobrym sposobem na uniknie niepotrzebnego bólu - i tego Ci życzę [emoji5]

Więcej sił masz, zazdroszczę - ja wszystko robię ponad to co mogę i chcę [emoji6].
Dzisiaj przed 6:00 zagniatalam ciasto kruche na sernik krakowski (na jutrzejszą wigilię klasowa), co by polezakowalo w lodówce. Miałam to zrobić wczoraj, ale padlam przed 18:00.

Aha - trzymam kciuki za dzisiejsze usg [emoji5]. Szkoda, że mąż Ci nie potowarzyszy - ale..spokojnie - nadrobi przy następnych razach.
Aaaa - i oby ten wirus Cie ominął! [emoji5]
P.s. Nam tez zawsze życzyli drugiego dziecka w trakcie życzeń świątecznych - także w trakcie teraźniejszych dowiedzą się, że w lipcu 2017 sie spełnia [emoji6]


Karolina - spokojnie [emoji5]. Będziemy trzymać kciuki za badania [emoji5]. Ciekawa jestem czy i Ty poznasz już płeć [emoji5]

Olisiaa - czyli potwierdził to co Ci proponowałam. A o sambucolu nie pomyślałam.. Grunt, że coś już pomaga [emoji5]
Na katar proponuję kropelki Oil olbas (skrop poduszkę powyżej głowy, albo na ramię ubrania).

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Olisiaa - Ania mi się bardzo podobała przy 1 ciąży. Mąż uparl się na Jagode (też mi się podobała, w sumie chyba na równi z Anią). Suma sumarum - mąż stwierdził, że On ma decydujące zdanie, bo to On zgłasza dziecko w urzędzie [emoji16].
Raz nawet moja córa zapytała dlaczego ma na imię Jagoda.. I ze Ona chciałaby inaczej się nazywać - to jej powiedziałam, że może podziękować tatusiowi. Mamusi podobała się też Ania - i o dziwo jej też się to imię spodobało [emoji23]


Ewella - zazdroszczę, że masz już szał zakupowy za sobą. Mnie to dopiero czeka..

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry