reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja wyszłam po tygodniu, ale to tylko dlatego ze czekałam aż T będzie w domu bo sama fiksowalam i bałam się iść :o
A teraz T namawia mnie żebyśmy pojechali z mala nad jezioro jak będzie miała 1 miesiąc, chce zarezerwować mam domek w spokojnej i cichej okolicy. W sumie to z chęcią bym pojechała tym bardziej ze będzie tam teściowa szwagierka i jeszcze jedna mama z 4 msc synkiem.. w domku mała by normalnie spala i mogła by być normalnie kompana a w dzień powdychala bu świeżego powietrza.. daleko tez nie jest bo 90 km i bylibyśmy na miejscu.. i nie wiem co robić ? :o
 
reklama
Gosica dzięki. W nocy jednak po 3h wiszenia na cycu dałam ja dokarmić mm. Balam sie ze sutki będę już mieć w takim stanie ze masakra. Poza tym nie mogłam się nawet do toalety udać. Mała spała jak anioł, dziś spróbujemy może nakładek.
 
Gosica dzięki. W nocy jednak po 3h wiszenia na cycu dałam ja dokarmić mm. Balam sie ze sutki będę już mieć w takim stanie ze masakra. Poza tym nie mogłam się nawet do toalety udać. Mała spała jak anioł, dziś spróbujemy może nakładek.

Nie przejmuj się tak mm ja w szpitalu też dawałam mm i pierś bo chciałam wyjść jak najszybciej. Przez 1 dobę nie dawałam mm i mała zaczęła mocno spadać, wiec polozna sama przyniosła mieszankę i zapytała czy chce wyjść w 3 dobie czy trzymać tu mała na kroplowkach. Dzieki temu mała przestała tracić wagę i wyszliśmy w 3 dobie, a w domu już byłyśmy na samej piersi i tak już jest do dziś :)
 
Thriade to normalne z tym wiszeniem na cycu w pierwszej dobie. A sutki z reguły się szybko goją, także się nie przejmuj.

Martyśka pewnie że jechać! Mój pierworodny pierwszy raz na naszej działce w lesie 190 km od Warszawy był jak miał 3 tygodnie, młodszy miał miesiąc, teraz też planujemy jechać jak mały będzie miał 3 tygodnie i już nie mogę się doczekać!!
 
Wiem ale przynajmniej fajnie ze tu dają mm z kubeczka wiec mała dalej ssie ładnie. Dziś tylko rano jakas awanturnicza się zrobiła i po przystawieniu po awanturze od razu poszła spać. Za chwilę to samo. Ehh. Dobrze ze z piersi coś tam kapie.
 
Dziewczyny kiedy mniej zaczelyscie krwawic po porodzie? No u mnie dzisiaj jest 4 dzień po porodzie i mało co krwawie[emoji19] więc nie wiem czy to normalne
Mój też pierwsze 2 doby cały czas wisiał na cycku. A dzisiaj w nocy budził się co 3h na karmienie więc trochę pospalam[emoji4]
 
Dziewczyny kiedy mniej zaczelyscie krwawic po porodzie? No u mnie dzisiaj jest 4 dzień po porodzie i mało co krwawie[emoji19] więc nie wiem czy to normalne

U mnie to chyba zależało od dnia, bo zdazalo sie ze prawie w ogóle nie krwawilam a na drugi dzień mocno. Chociaż 4 dnia jeszcze jako tako krwawilam. I w sumie minęły 2 tyg a ja dalej plamie lekko bo lekko ale plamie
 
Chyba ubiorę ciepło małego i wyjdziemy, bo oszaleję. thriade ja miałam dokładnie tak samo, a te sutki to do dziś mi się nie zagoiły, no mały to cycol straszny i co nasmaruję maltanem to on za chwilę ciumka i tak na okrągło. Też mam opcję wyjazdu na działkę, ale chyba poczekam aż mały będzie miał miesiąc. Szkoda mi córy, bo nie potrafię jej chwilowo zapewnić żadnych atrakcji. Chciałabym jej wynagrodzić to w sierpniu, może jakiś króki wyjazd nad morze.
 
reklama
Do góry