reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
thriade gratulacje! wracaj szybko do sił! :-)
ewczis jesteśmy dobrej myśli i trzymamy kciuki by was wypuścili..
Ja właśnie po karmieniu Patryka, muszę biszkopt upiec bo jutro spodziewam się gości..
 
Thriade, gratulacje!
Dziękuję dziewczyny za dopisanie do listy
No to zostałam na szarym końcu sama:-(, oficjalnie termin za 3 dni.. mam nadzieję że jakimś cudem zostanę z wami lipcówkami a nie przejdę na sierpień...
W środę wizyta u lekarza to zobaczę co się tam w środku dzieje.
 
ewcia z moze tez i chodzi o to odkladanie np teraz spi na moim reku a pewnie jak poloze to zacznie sie budzic tak dzis mam od 14 co odloze niby spi i zaraz budzi sie
u nas podobnie wygladal wczorajszy dzien.. brodawki mam pogryzione do krwi, spanie 2 h i karmienie, ktore trwa 1-2 h, dzisiejsza nocka tez nie latwa, za to wczoraj spala w nocy 7h i to tylko dlatego, ze ja w koncu obudzilam, bo nie wiem ile by spala:) chcialabym to wyregulowac jak najszybciej, na razie czekam az to samo nastapi, w kncu malenstwo jeszcze tygodnia nie ma..ale zmeczenie i frustracje rozumiem
a dalas malej smoka? ja jestem bliska tego , bo nie chce robic za butelke i smoka jednoczesnie, a mam nadzieje, ze budzi ja nie glod ale potrzeba ssania

Tak na szybko.cc po 15 h męczarniach. Mała ok 54 cm 3250g 10/10. Ledwo żyję.
Gratulacje!!! wersja 2 w 1 nieciekawa, ale wazny final.Cudnie!!

Mała pięknie ssie, ja mam siara tylko moje sutki male i ciężko jej je chwycić.
nauczy sie, przystawiaj jak najczesciej, to zloty srodek, skoro ma odruch ssania, to da rade.,dzidzia nie chwyta za sama koncowke, tylko szerzej obejmuje brodawke. U mnie sutki tez trudne do karmienia, a poradzilysmy sobie bez kapturkow, co prawda brodawki mam pogryzione do krwi i obolale:sorry:

dzisiaj przychodzi do nas polozna, mam milion pytan, no i koniecznie chce wage sprawdzic
 
Thriade to czekamy na opis. Wyśpisz się w domu, mnie też w szpitalu wkurzał ten ciągły sajgon. O 1 jeszcze ktoś zaglądał, o 5 już mierzenie temperatury i potem co pół godziny coś, a to taki obchód, a to taki, a to podanie leków, a to zastrzyki, a to pobranie krwi, a to szczepienia, a to wyniki badań, a to posiłek, a to sprzątanie, a to zabranie śmieci, a to zabranie naczyń itd.

Madziula, Moriam u mnie w sumie też mały często zasypia i budzi się np. po 15 minutach i tak np. przez kilka godzin i myślę, że to zupełnie normalne. Pewnie ten czas niedługo zmieni się w czas czuwania i aktywności. Teraz np. u mnie to trwa koło 2,5 godziny, no ale leżę sobie, wstanę i znów leżę i mi dobrze:)

Aneczka nie ma sprawy;) Muszę zaraz uaktualnić listę.

U mnie coraz lepiej. Nawał minął, uf! Jeszcze trochę sutki bolą w momencie przystawiania. A ja już się smucę, że ten piękny czas z taką kruszynką przy piersi tak szybko minie:(
 
image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 80
Thriade, gratulacje i wracaj szybko do sił.

Co do KP i MM ja już sie zdaje sie wypowiadałam, Klara ujęła moje myśli w 100%. Ja też dokarmiam MM i nie zamierzam robić sobie wyrzutów sumienia z tego powodu. Mam jeszcze starsze dziecko, które też teraz potrzebuje wyjątkowej uwagi a nie sfrustrowanej matki.
Aneczka, doświadczenia wielkiego nie mam w KP ale moja położna mówi że zasady takie: nie jemy owoców wielkopestkowych tj brzoskwinie, śliwki, wiśnie, czereśnie itd, ograniczamy nabiał, nie jemy rzeczy wzdymających... Dieta powinna być zróżnicowana tj masz ochote na schabowego, jedz na zdrowie, ale jeden a nie trzy :) I dużo wody czy innych płynów.

Blacksilk, powiedz jak z tymi naczyniakami u Was? U nas są znacznie bledsze i wszyscy mowią że zanikną na pewno, ale i tak wybiore sie do lekarza, na razie do jakiegoś chirurga dzieciecego po prostu.
 
reklama
EwciaZ- jak uaktualniasz listę to u nas będzie Ola:)
avalka- racja teraz już widzę że trzeba wprowadzać po kolei i obserwować jak maluszek reaguje:-)
 
Do góry