reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Witajcie dziewczyny :) tak więc stałam się w pełnej klasie Lipcowa Mamusią :) o 13.33 przyszła na świat Asia. 3590g i 56 cm. Wszystko z nami dobrze. Karmilysmy się od razu wiec jestem szczęśliwa ze wszystko ruszyło :) skończyło się u nas na cc, po konsultacjach. I dobrze wyszło, ponieważ ilość wód plodowych nie pomagała małej wejść w kanal. Miała bardzo wysoko główkę wiec lekarze zgodnie uznali ze prowokacja byłaby na nic. Dodatkowo tętno małej które od tygodnia im się nie podobało przyśpieszyło ta decyzję. Nie tak miało być ale jestem prze szczęśliwa :))
Gratulacje!! :) Kawał dziewczyny! :)
 
reklama
gratulacje! :D a ja od 2 godz. mam skurcze co 20 minut, chyba się zagęszczają, więc możliwe, że dziś w nocy ruszy (;

Olga trzymam kciuki. Powiem Wam że cud narodzin i chwila kiedy położyli mi mała prosto na mnie jest bezcenna. W życiu jej nie zapomnę! Słyszałam to od każdej matki ale doświadczyć tego uczucia to prawdziwe cuda.
 
reklama
Powiem Wam że cud narodzin i chwila kiedy położyli mi mała prosto na mnie jest bezcenna. W życiu jej nie zapomnę! Słyszałam to od każdej matki ale doświadczyć tego uczucia to prawdziwe cuda.

o tak to jest najcudowniejsza chwila na świecie :)
Gratulacje Perla :)

Olga dajesz ....prosto w termin :) trzymam &&&&

Odebrałąm wyniki przepływów -nie jest źle.
Ktg super ...Młody najpierw spał ,a potem dał czadu ,jakieś skurcze się rysowały ,nawet na 100....
jutro ostatnie badania -próby wątrobowe,przeciwciała antyD,posiew moczu i morfo
w przyszłym tyg ostatnia wizyta ..i 15 ( jak dotrzymam ) cięcie ;)
 
Do góry