reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Pytałam, twierdzi że nie są już potrzebne bo mały ma płuca dobrze ukształtowane i jak wszystko dobrze pójdzie to nawet do inkubatora nie będzie musiał iść chyba, że na chwilowe dogrzanie. Nie zostało mi nic innego jak mu wierzyć, mam nadzieję, że nie gadał tak tylko żeby mnie pocieszyć...
Pewnie lekarz zna się lepiej ale ja byłam w szpitalu w skończonym 34 tc i zastrzyki mi dali...

Ewczis gratulacje!!! Dużo zdrowia dla Was.

Jestem już w szpitalu. Od 11 czekam niestety na wolne łóżko. Polska rzeczywistość... Miałam natomiast 2 ktg. Dostalam tez sterydy na rozwój płuc, mimo skonczonego prawie 38tc. Jutro też je mam wziąć. Proszę o kciuki by z Hanulką było wszystko ok.
coś przegapiłam? Czemu jesteś w szpitalu? Kciuki trzymam!
 
Rano zgłosiłam się do szpitala na powtórkę usg. Waga dziecka nie wzrosła, wiec dostałam skierowanie na patologie. W szpitalu przy Madalińskiego obecnie nie ma miejsc, wiec miałam dwa wyjścia, szukać innego szpitala lub też poczekać aż któraś z dziewczyn pojedzie na porodówke.
Chcę urodzić tutaj, więc czekamy :-)
 
ej, w ogóle który termin jst bardziej wiarygodny, ten z OM czy z pierwszego USG?
Z tego co mi mówili lekarze to z pierwszego USG. U mnie np. termin z OM jest w ogóle bezsensu.

Blacksilk - trzymam mocno kciuki, żeby się okazało to co u mnie - że to po prostu kwestia mierzenia dziecka przez różnych lekarzy... Moja od jednego usg w piatek do usg we wtorek przybrała magicznie 300g. Ale nie ma tego złego - na patologii przynajmniej Ci będą robili ktg pewnie 2x dziennie - co zawsze jest na plus :)
 
dziewczyny idziecie jak burza :-)

blacksilk oczywiście &&&&&&&&&&&&&&&

zulugulka wytrzymasz jeszcze trochę powodzenia :-)

ja tak was czytam i jakoś mi się wydaje jak by mnie to nie dotyczyło i do mojego porodu był jeszcze szmat czasu się pewnie zdziwię jak mnie znienacka złapie bez wcześniejszych oznak:szok:
 
reklama
Do góry