reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

To dobrze ;-) A jak się czujesz? Tak ogólnie

Od 2 tyg jestem na urlopie I w koncu przestal krzyz mnie bolec :D ale na odpoczynek przy mojej trzy latce nie mam co liczyc hehe. Najgorzej z rana w I nocy bola mnie biodra I krzyz zanim sie rozruszam pozniej juz jest ok. W pon mialam polozna Amelka jest w kanale glowka 2/5 wiec bardzo nisko I dala mi 2 tyg ze urodze :D chciala bym szybciej ;) A Ty jak?
 
reklama
Dokładnie, pewnie gdybyś trybu życia nie zmieniła to by się to gorzej skończyło. Ale mówię Ci 35 tydzień za pasem, to już naprawdę jest spory dzieciak. Nie doczytałam czy ty dostawałaś sterydy na płuca? Bo może skoro grozi Ci przedwczesny poród to warto o to lekarza zapytać.

Pytałam, twierdzi że nie są już potrzebne bo mały ma płuca dobrze ukształtowane i jak wszystko dobrze pójdzie to nawet do inkubatora nie będzie musiał iść chyba, że na chwilowe dogrzanie. Nie zostało mi nic innego jak mu wierzyć, mam nadzieję, że nie gadał tak tylko żeby mnie pocieszyć...
 
Od 2 tyg jestem na urlopie I w koncu przestal krzyz mnie bolec :D ale na odpoczynek przy mojej trzy latce nie mam co liczyc hehe. Najgorzej z rana w I nocy bola mnie biodra I krzyz zanim sie rozruszam pozniej juz jest ok. W pon mialam polozna Amelka jest w kanale glowka 2/5 wiec bardzo nisko I dala mi 2 tyg ze urodze :D chciala bym szybciej ;) A Ty jak?

Ja się czuję dobrze,ostatnio w nocy miałam chyba przepowiadaki,mala główka w dol ale nic nikt nie mówił o tym czy jest w kanale... Trochę miałam problemów z rozmiarem brzucha ale po dodatkowym scanie okazało się że mała jest mala ale rozmiar nadal w normie. Witaminę K zdecydowalas już jak podajesz małej? W czwartek za tydzień mam wizyte może dowiem się coś więcej. Tez bym chciała już rodzic...Ale mój brzuszek nadal dość wysoko :-)
Trzymaj się ;-)
 
Ewczis gratulacje!!! Dużo zdrowia dla Was.

Jestem już w szpitalu. Od 11 czekam niestety na wolne łóżko. Polska rzeczywistość... Miałam natomiast 2 ktg. Dostalam tez sterydy na rozwój płuc, mimo skonczonego prawie 38tc. Jutro też je mam wziąć. Proszę o kciuki by z Hanulką było wszystko ok.
 
Puki dziala znieczulenie ...kajetan urodzil sie o 9.30 ma 51 cm waga 2700 cc lezy w inkubatorze



Gratulacje wielkie.Kajetan to piękne imię :)...mój ukochany Młodszaczek ma tak na imię.

Ja dziś po usg -główka dalej wieksza -ale w normie .Dalej jesteśmy w pozycji pośladkowej...Maleństwo ma około 2500g ...no i 15 lipca cięcie .....
 
Ewczis gratulacje!!! Dużo zdrowia dla Was.

Jestem już w szpitalu. Od 11 czekam niestety na wolne łóżko. Polska rzeczywistość... Miałam natomiast 2 ktg. Dostalam tez sterydy na rozwój płuc, mimo skonczonego prawie 38tc. Jutro też je mam wziąć. Proszę o kciuki by z Hanulką było wszystko ok.

Kciuki wielkie
 
reklama
Do góry