reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Michasia u mnie jest identycznie: plecki z lewej strony a nogi wypycha z prawej pod zebrami, często boleśnie niestety, wczoraj caly dzień mnie bolały żebra w tym miejscu, musiała więc nóżkę gdzieś tam wepchnąć :p

Thriade będzie dobrze, u nas też lekarz coś ostatnio nie był zadowolony z wymiarów małej ale teraz mam w czwartek usg więc zobaczymy jak nasza dzidzia urosła ;-)
 
reklama
Thriade będzie dobrze ,daj znać wieczorem.

Ewczis -trzymam .Jesteś pod opieką -to jest najważniejsze.

Ja na usg jutro -i tez mam stracha,u mnie za to główka dużo wieksza niż reszta, na szczeście bez znamion wodogłowia .Jutro też gbs .

Dziewczyny na luteinie -kiedy odstawiałyście ?
 
Dziewczyny skończcie te głupie dyskusje,jedna mądrzejszy od drugiej,psujecie atmosferę...

U nas tak śmiesznie,pierwszą córcią jak szalała to mąż ją pogłaskał tzn brzuch i była grzeczna,czasami miałam wrażenie,że brykała,żeby tatuś się nią zainteresował a ta druga wręcz odwrotnie,jak mąż dotknie brzucha to ta jeszcze bardziej kopie heh,tamta to typowa córeczka tatusia to to będzie mój pupilek heheh
 
Dziewczyny skończcie te głupie dyskusje,jedna mądrzejszy od drugiej,psujecie atmosferę...

sorry, ale ja prowadzę normalną rozmowę i dostaję jakieś obelgi o moim IQ, nie dam sobie wmówić, że tym razem to też moja wina. ciekawe jaka byłaby Twoja reakcja, gdyby ktoś Ci coś takiego napisał. przepraszam, że Ci "psuję atmosferę", bo nie chcę być obrażana. bez przesady.
 
Jak mnie spina okrutnie :/ Pękne zaraz, tak mam skóre naciągniętą. Jak mam dość....

Thriade, masz racje niektóre rzeczy ludziom sie w głowie nie mieszczą, mam nadzieje że zawsze bedziemy jednak podążać za naszymi dziećmi w ich tempie, nie chciałabym być niczego nie świadoma.
 
Thriade, masz racje niektóre rzeczy ludziom sie w głowie nie mieszczą, mam nadzieje że zawsze bedziemy jednak podążać za naszymi dziećmi w ich tempie, nie chciałabym być niczego nie świadoma.

mnie to najbardziej przeraża fakt, że za 30-40 lat nie będę ogarniać tych wszystkich nowinek, które dla naszych dzieci będą oczywiste o_.
 
reklama
Do góry