reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

No ja bym nie miała gdzie trzymać rzeczy małej jakbym jej nie kupiła szafy :) Komodę też chcę po to, żeby móc w niej trzymać różne rzeczy a na górze dam przewijak... Tak to kupiłabym taki na łóżeczko.. Tylko, że u nas ona będzie spać w swoim pokoju i gdybym nie kupiła przewijaka to jedynie na podłodze bym ją tam mogła przewijać. Gdyby u nas spała to mogłabym na naszym łóżku.

Nie chcę marudzić, ale naprawdę mam doła pogodowego... No normalnie kisi się wszystko od tygodnia, pranie mi ledwo wyschło przez 2 dni. Tracę jakąś radość życia przez to i wszystko mnie wk.... Dziś się nie mogłam coś wyspać. W każdej pozycji było mi źle, dopiero jak mąż wybył do pracy i jakoś się tak rozwaliłam na całe łóżko to usnęłam, to obudził mnie kurier z UPS. Jak mnie zobaczył w piżamie nieprzytomną to miał ciekawy wyraz twarzy :D
 
reklama
a ja trochę podłamana wróciłam z wizyty...
wód mało trochę, młody fiknął z główkowego do miednicowego poprzecznego-wg lekarza przy tym stanie wód i takim położeniu raczej nie fiknie główką w dół ....ma na to 2 tyg , jak nie to przy moich wskazaniach i stanie macicy po cięciu i łyżeczkowaniu tylko cc.

ale za to pooglądałam sobie łobuza -cudny jest ....
u nas pogodowo w miarę
Starszak/nastolatek pojechał na 4 dni na wycieczkę
Młodszak siedzi w domu chory
a M jutro wybywa na delegację

Mamuśki -cudownego dnia Mamy :)
 
Klara ważne że maluch zdrowy :-) thriade od czwartku ma być już lepsza pogoda tymczasem przesyłam słoneczko z Lubelszczyzny ;-) B-) właśnie riozwiesilam pranie siedzę na sloneczku obok pies też się wygrzewa i faktycznie od razu chumor się poprawia...
 
Madziula przesyłaj to słoneczko, bo jeśli jutro też tak do d.. będzie to oficjalnie wchodzę pod kołdrę i cały dzień NIE wychodzę.

Klara - jeśli trzeba będzie zrobić cc to trudno. Nie masz wpływu na to czy fiknie czy nie, po prostu będzie co ma być. Swoją drogą, dziewczynie co chodziła ze mną na pilates (już urodziła), w przeciągu od 33-37 tc dziecko obróciło się 3 razy! Już biedna mówiła, że nie wiedziała na co się nastawiać. Tak więc wszystko jest możliwe.
 
Witam, pogoda u nas sie zmienia. Rano niby słonecznie, teraz juz czuć nieco chłodu, póki co nie pada, wiec dobrze :)
Zaraz do p-kola po córcię i potem robimy tertaletki z owocami na jutrzejszy dzień mamy i taty :) Lubie to :)

P. Olga, dobry tok myślenia :) Ja kupiłam przewijak, można się bez niego obejść ale mimo wszystko wygodnie mieć. Lepiej dla mojego kregosłupa a i w nocy nie chcialabym małej z łóżeczka za bardzo przenosić-ten co mam to taki typowy na łózeczko. całej reszty o jakiej piszesz też nie posiadam. Poza wanienką, którą wziełam używaną od znajomej bo położna poleca mieć. Mimo wszystko jestem pewna że używanie jej sobie odpuszcze :)

Słońca dla nas wszystkich w tak wyjątkowy dzień :)
 
Thriade my mamy coś pecha z pogodą, od dłuższego już czasu w większej części Polski pięknie, a u nas "zimno i pada i zimno i pada" :-p Też mi pranie nie chce schnąć, a mżawka na polu sprawia, że moje włosy wyglądają jak owcze runo :crazy: Dziewczyny podzielcie się tym słońcem z nami koniecznie!:-) Jedyny plus to taki, że przynajmniej nogi mi nie obrzękają i mieszczą się w butach:-p
Klara nie przejmuj się na razie, może faktycznie jeszcze się odwróci prawidłowo, nastaw się optymistycznie:tak: Swoją drogą zaskoczyłyście mnie, bo jakoś żyłam w błogiej świadomości, że jak już się po tym 30 którymś tyg maluch ustawi główkowo to raczej się nie obróci inaczej...
 
u mnie tez pogoda beznadziejna leje i leje :crazy: ciesze sie ze wczoraj bylam zalatwic uznanie ojcostwa juz mam jeden papierek z glowy :-) co do spania to ja dzis strasznie zle spalam maly dostal o 2 w nocy czkawke takie dziwne uczucie pierwszy raz mu sie to zdarzylo i mam nadzieje ze ostatni.
takie truskawki tez bym sobie zjadal ale u mnie nie ma a w taka pogode daleko sie nie zapuszczam bo mi sie nie chce.
Jutro w koncu wizyta cieakwe ile juz wazy maly brzdac :happy:
 
Gosiaczek jak też mam jutro wizytę i nie mogę się doczekać by małego zobaczyć:-) A co do czkawki mój Wojtas ma ją przynajmniej raz dziennie i to zazwyczaj wtedy gdy matka chce spać:-D
 
reklama
Hej! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki! :) Już niedługo będziemy dostawać laurki ;P Właśnie sobie zdałam sprawę, że zostało już mało czasu do porodu. Czy te z Was, które jeszcze nie mają wyklarowanej sytuacji jak urodzą, przygotowywujecie sobie taki oto plan? Plan porodu - Plan Porodu - Fundacja Rodzić po Ludzku


U mnie młoda się coraz bardziej rusza, chociaż już nie ma za bardzo miejsca- ale te czkawki to ma częściej teraz niż wcześniej- czy u Was też tak jest?
 
Do góry