reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Dziewczyny w razie jakiejś zbiórki tez sie chętnie dołącze. Tez jestem zdania ze lepiej poczekać aż pierwszy szok i emocje opadną.
Michalina co do cc to ja mam mieć planowana i ostatnia wizytę mam u mojego gin 9 czerwca i wtedy bedziemy sie umawiać dokładniej, ale prawdopodobnie bedzie tydzien przed terminem.
 
reklama
Również popieram zbiórkę, ale na pewno nie już, nie za tydzień.
Avalka moja córa waży tyle samo co Twoje dziecko, a jest dwa tygodnie starsza. Termin cesarki mam wyznaczony na 3 lipca, dzień przed moimi 33 urodzinami.


No doktorek sugeruje ze moja mała będzie większa niz 3,5kg. Pewnie jakieś 3700-3800 przy porodzie, oczywiscie jeszcze zależy w którym tygodniu. Moja starsza, urodzona 38+3 miała 3660g :)
 
Też jestem za zbiórką. Jeśli chętnej nie będzie by zawieźć to możemy zawsze wysłać. Tylko ustalić nr tel do męża i adres by się za jakiś czas rozmówić o naszej inicjatywie. Kasia pisała że ma masę ubranek po starszych chłopcach, myślę że najlepiej pieluszki, mleko (ustalić jakie) smoczki odpowiednie do wieku, może jakiś leżaczek, kosmetyki, ewentualnie jakąś kartę podarunkową dla każdego z chłopców (starszych ) np do smyka jeśli uważacie by im też coś podarować.
 
Dziewczyny czy ktorejs z Was zaczal juz odchodzic czop ?? Bo ja mam wrazenie ze mi od paru dni odchodzi po kawalku. To mozliwe ze tak wczesnie czy mam jakas infekcje???
 
W kwestii zbiórki chętnie się dołącze, faktycznie myślę, że najlepiej będzie jak troszkę poczekamy jednak z inicjatywą.

Duże Wasze dzieci, moje wczoraj 1761g. łepek w dole. szyjka skracac się zaczęła i ma 33mm.
fajnie, że sie obróciła. Moja dalej nie ; (

Dziewczyny czy ktorejs z Was zaczal juz odchodzic czop ?? Bo ja mam wrazenie ze mi od paru dni odchodzi po kawalku. To mozliwe ze tak wczesnie czy mam jakas infekcje???
Jak to wygląda? Sluz podbarwiony krwia? Za wcześnie jest na czopa...

Co do zbiórki to się zgadzam z dziewczynami, jestem za ale później.
 
reklama
fajnie, że sie obróciła. Moja dalej nie ; (


Jak to wygląda? Sluz podbarwiony krwia? Za wcześnie jest na czopa...

Co do zbiórki to się zgadzam z dziewczynami, jestem za ale później.

Wlasnie nie jest podbarwiony krwia ale takie kawalki galarety codzinnie po kawalku. Pojutrze mam wizyte wiec sie dowiem ale zastanawiam sie co to moze byc
 
Do góry