reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

No ja też zaszalałam dzisiaj w reserved dla starszego syna i mężusia nakupiłam t-shirtów, małemu też się dostało 3 bodziaki i skarpetki tylko dla siebie nic nie kupiłam, ale faktem jest że rabat zrobili świetny ludzi masa a jakie kolejki.

ja byłam i kupiłam spodnie, ale po zmierzeniu w domu okazało się, że są za małe i muszę je jutro oddać /: w sklepie była taka kolejka do przymierzalni, że mi się stać nie chciało...
 
reklama
Karola lekarz wie co robi, dobrze ze interweniuje lepiej niż jak by nic nie mówił i żyła byś w blogiej nie świadomości serio. Gdyby (odpukac) cos się stało a można było by interweniować wczesniej to na pewno było by jeszcze gorzej z samopoczuciuem. Wiem ze łatwo pisać gdy się tego samemu nie przezywa ale my wszystkie mocno trzymamy za was kciuki. Będzie wszystko ok zobaczysz :)

Ewa nie Twoja wina ze chodzi z głowa w chmurach,mam wrażenie ze za dobra jesteś dla niego i za często ustepujesz może warto dobrze stuknac butem i się z buntować nie jest małym dzieckiem i na tego typu oskarżenia za stary z niego koń

Kati co mówią lekarze odnośnie tego? Zgłoś się o jakąś poradę do prawnika od ubezpieczeń bo moim zdaniem należy ci się nie złe odszkodowanie Zdrowia dla was i wspolczuje bo nawet nie bardzo na jakius masarz iść ehhh PS: będziesz w tym przypadku rodzic SN czy CC?

Thriade pochwal się :) macie juz z poscielą?

My dalej żyjemy w jakiejś śpiączce, dzień zaczyna się od zawiezienia Oliwi, male zakupy do domu, śniadanie trochę na kompie i od 12 do 16 drzemka, odbiór młodej, obiadokolacja, kąpiel i ok 24 spać :\ tak w skrócie..... masakra

Porównywałam ceny z Gemini do pierwszych lepszych aptek jestem w szoku ze względu na różnice np masc medela na brodawki chyba 7g Gemini 22 lub 23 jeśli dobrze pamiętam inna apteka 38 zł szok bepathen Gemini 13,9 inna 14,9 eh brak slow
 
Ostatnia edycja:
Hej sobotnio porannie:)
Wczoraj miałam USG i wszystko jest git. Synek tak jak mi się ostatnio wydawało już głową w dół. Waga szacowana na 1560 g i rozmiarowo taki akurat. Siusiak niestety nie zniknął, hehehe.

Poza tym u mnie nadal świetnie. Trochę wczoraj ruszyłam z malowaniem drzwi wewnętrznych i dziś będzie ciąg dalszy. U nas nadal bajzel okołoporządkowy, i kupiłam za mało worków próżniowych. W ogóle te worki to ekstra sprawa. Zmiany jakie u nas w mieszkanku zachodzą mnie zachwycają, choć jeszcze daleko do końca. A ukwiecony balkon to wisienka na torcie.

Tak pozytywnie, także wysyłam fluidy to wszystkich obolałych, zmęczonych, zdenerwowanych, smutnych itd. A szczególnie do Kati i Karoliny. Miłego dnia!
 
Cześć dziewczyny, mnie tu mało ostatnio ale jakoś nie ma o czym pisać. W sumie na ciąże nie mam co narzekać. Spojenie owszem boli i brzuch twardnieje ale do zniesienia, poza tym w brzuszki mam dopiero 90cm (z córką przy porodzie miałam 96 - taka uroda) wiec wielkość też mnie nie obciąża zbytnio. Niestety od paru dni z moim sie kompletnie nie dogaduje, znaczy niby pogadaliśmy szczerze kawa na ławe ale jeszcze nie przeszłam do normalnego funkcjonowania. Dziś wyjechał do ojca motorem wiec zostałam z córcią sama i musze cos wymyślić by sobota w miare przyjemnie mineła.
Mam pytanie odnośnie kosmetyków. W sumie zdecydowałam sie na Babydream tylko nie wiem co kupić. Konkretnie dziewczyny które produkty z tej serii kupujecie z tych od pierwszego dnia zycia? oczywiście pytanie do tych które też zdecydowały sie na te z rosmana :)
Kati, całe szczeście że nic maluchowi nie jest, ale domyślam sie jak musi byc Ci ciężko. Niestety skutki wypadku odczuwa sie najbardziej po nim. trzymam za Ciebie kciuki by już było lepiej.
Ewczis, trzym sie kobieto, mój też ma taki ciężki charakter, co by sie nie stało to zawsze znajdzie winnego, a ze ja najcześciej jestem pod ręką to wychodzi na mnie, już przywykłam i sie nie daje, a przynajmniej nie biore do siebie bo takie nakrecanie sytuacji to źle wpływa nie tylko w ciąży. Wtedy wychodze i mam go w...... :p
Olga, fajne te koszule, które pokazałaś, podobają mi się. U nas w szpitalu dają ichniejsze i dlatego ja nie kupuje. Fakt piękne nie są, ale co dzień czyste, a jak trzeba i częściej. jakoś przepękam bo potem w domu i tak ich nie założe. Musze za to jakiś cienki szlafrok zakupić, może w sh :)
idę machnąć kawunie, miłej soboty dla Was
 
Ja wlasnie pakuje wszystko do szafy znowu .... Kluczyki sie znalazly w szufladzie z moja bielizna .... A zeby bylo smiesznie obudzilam m z rana o 6 i kazalam szukac bo chcialam jechac na bazar ... I znalazl jakims cudem ....
 
dzień dobry - dzisiejszy słoneczny dzień zaczął sie bez bólu głowy - więc odpukać jest git.
Angi mam już umowę z odpowiednim prawnikiem podpisaną ;-) - wszystkim zajęła się moja przyjaciółka. Samochód wyceniony - czeka na decyzję i naprawę. A ja sama byłam na rehabilitacji prywatnej u takiej sprawdzonej babki co robi inną metodą tzw. punktową i moze szyjne kręgi mi m.in. "naprawiać" ale wiadomo tych zabiegów w ciąży musi być mniej niż normalnie.
Ale chwała jej za to bo funkcjonuje po tym a nie sie zwijam z bólu.
Koszty oczywiście ubezpieczyciel musi mi pokryć.
Co do sn to nie mam na razie przeciwwskazań i niech tak zostanie ;-)
A jak u Was zdrowko?
Thriade pokaż zdj łóżeczka :-)
Olga ja podobną koszulę kupilłam ostatnim razem i się tak porozciągała że masakra obyś trafiła na lepszy materiał, teraz mam 3 z dobrych firm Lookat i Regina.
Ewcia ja też używam worków próżniowych do przechowywania wielu rzeczy i sobie chwalę
Avalka ja będę używać babydream i kupię żel do mycia i zasypkę nic więcej na początek.

Co do wymiarów to na dzień dzisiejszy mam +7 kg i 95 cm w brzuszku (ostatnio do porodu miałam jakoś 105 - 107 cm) ciążowo czuję się dobrze :-)
 
Ale Wam zazdroszczę, że możecie używać takich normalnych kosmetyków,pierwsza córa alergiczne i teraz też pewnie czeka mnie wydatek:/
 
Miq,mogę coś powiedzieć na temat kosmetyków pielęgnacyjnych,bo moje dzieci miały b.mocne AZS.... dla syna mialam emolium i zanim urodziła się córka narobilam zapadow,które się przeterminowaly,bo mała uczulala parafina. Więc znalazłam z balnuem balsam lagodzacy i okazał się zbawienny,tyle,że wanienka do porządnego szorowania po każdej kąpieli..... do tego tylko puder pod paszki i za uszka z linomagu,do tyłka sudocrem i super skóra była...... teraz też taki zestaw kupuje.....

Kati,cieszę się,że jest lepiej!!!!!
 
Miq,mogę coś powiedzieć na temat kosmetyków pielęgnacyjnych,bo moje dzieci miały b.mocne AZS.... dla syna mialam emolium i zanim urodziła się córka narobilam zapadow,które się przeterminowaly,bo mała uczulala parafina. Więc znalazłam z balnuem balsam lagodzacy i okazał się zbawienny,tyle,że wanienka do porządnego szorowania po każdej kąpieli..... do tego tylko puder pod paszki i za uszka z linomagu,do tyłka sudocrem i super skóra była...... teraz też taki zestaw kupuje.....

Kati,cieszę się,że jest lepiej!!!!!

I to super rada,u nas na początku też było Emolium i pasowało mi bo już nie było potrzebne dodatkowe smarowanie,pudru jakoś nigdy nie używałam a linowa do dziś używam jak pupcia czerwona. Musze poczytać o tym balneum
 
reklama
hej dziewczyny u mnie w pasie 98 więc myślę że tak w sam raz. Ja od rana sprzątam zmieniłam pościel odkurzylan i nawet trochę trawy skosilam teraz leżę na słoneczku i się relaksuje
 
Do góry