reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
U nas była za krotka trasa, ale zajechalismy do moich rodziców bo obiecałam tatę ostrzyc i samo kochanie padło, potem nie mogłam go dobudzic żeby się do domu zbierał :p ale jakoś dałam radę, w domu od razu pizamka i eksmisja na kanapę w drugim pokoju, żebym nie musiała słuchać chrapania i wdychac oparów :p
 
Angi Maciek urodzil sie w 35 a Adas w 33 tc - ale do szpitala mam juz prawie wszystko:-) brakuje mi wózka i wanienki
 
jeżeli chodzi o gadżety kąpielowe, to ja znalazłam coś takiego i rozważam:

Leżaczek do kąpieli

a wczoraj byliśmy na wegańskich burgerach (ja miałam z buraka, a A. z tofu), potem na grze escape the room i na koniec na lodach w Jednorożcu, sami robią i moim zdaniem to najlepsze lody w Warszawie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Piękny dzień się dziś szykuje :) słoneczko ,cieplutko -tak jak lubię :)
wczoraj posadziłam różności na balkonie -efekt dziś -zakwasy w nogach i tyłku ,bo siedziałam w pozycji mocno rozciagającej mięśnie
dziś leniwa niedziela ,może jakiś spacer,lody ...
moja Żaba juz jest tak wysoko ,że mam wieczną zgagę ,pojemność żołądka uległa drastycznemu pomniejszeniu i nawet pół kromki suchego chleba powoduje ciagłe odbijanie się i uczucie tego chleba w gardle ...niestety w poprzednich ciazach tez tak miałam ...czyli dopóki brzuch się nie obniży zero przyjemności w jedzeniu , całe szczęście ,że na uciążliwe zgagi pomagaja migdały .

ciagle mam brak w wyprawce..nie mam nic ( no poza paroma bodziakami i 2 szt czapeczek ) i jakoś nie mam na razie parcia na zakupy....inna sprawa mnie męczy -malowanie i przestawianie mebli ...za miesiąc operacja pędzel :)

i juz jutro zobaczę mojego maluszka na usg -nie moge sie doczekać :)
mIłego dnia
 
Angi narazie jest dobrej mysli bo w tej ciązy nie mam ciaglego stawiania brzucha, tylko że u mnie zaczyna sie akcja poirodowa i nie idzie jej zatrzymać ale juz dostalam sterydu na rozwój płuc to bedzie wszystko dobrze
 
ciagle mam brak w wyprawce..nie mam nic ( no poza paroma bodziakami i 2 szt czapeczek ) i jakoś nie mam na razie parcia na zakupy....inna sprawa mnie męczy -malowanie i przestawianie mebli ...za miesiąc operacja pędzel :)

U mnie bardzo podobnie... Właśnie dziś się załamałam tym, że nie powinno wybierac sie koloru farby w ciąży, bo moje preferencje w tym stanie szybko się zmieniają :D I teraz jestem średnio zadowolona z "koloru" (jeśli tak można nazwać zimny odcien białego) totalnie w tej ciąży jestem bez wyobraźni przestrzennej. Ech, na dodatek nie myślę o porodzie, bo ciągle te sprawy z remontem trzeba dograć, więc jeśli chodzi o wyprawkę to też jestem w tyle. Ostatnio byłam w outlecie w smyku i kupiłam kombinezonik renifera w rozmiarze 68 zakładając, że bedzie na sezon jesien/zima :D tak wygląda mniej więcej, jak ten na zdjęciu reniferek.jpgTe hormony!
 

Załączniki

  • reniferek.jpg
    reniferek.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 111
reklama
:)
No to można przyjąć że majówka 2015 za nami.
Choc było całkiem miło-my w rozjazdach to skończyło sie nieprzyjemnie. Upadłam wczoraj na takim jakby żużlu i mam zdarte kolano dosć mocno. Boli jak diabli przyznaje i nawet te wszystkie ciążowe dolegliwości poszły w odstawke tak narzekam na kolano.
Byliśmy u koleżanki co ma roczne bliźniaczki i tak patrzyłam jak rozkosznie uczą sie chodzić itd. Przy dwójce to musi być dopiero jazda :) Ale fajne takie dwie sliczne dziewczynki.
Ja zamiast kompletować wyprawkę to kupiłam wczoraj starszej rower. Mój P. cały czas wyprawke odkłada twierdząc że jeszcze czas. tzn co miałam do 20tc dalej mam ale od kilku tygodni jedynie wanienki sie dorobiłam, jeszcze sporo przede mną. Już mu powiedziałam że jak bedzie trzeba to sam bedzie reszte kupował.
 
Do góry