reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Tito szczeka i warczy tak dlugo az sobie dziecko pojdzie a przynajmniej przestsnie mowic i sie ruszac.
 
reklama
hej
Witam z rana ze słoneczkiem :-)
Monia fajnie psince z oczu patrzy :-) choć mi osobiście ta rasa nie przypada do gustu - jak słodziak psi to bym i tak polubiła :-)
 
Super psiak Monia, my mieliśmy przez chwile labradora młodego. niestety był na tyle kłopotliwy że gdy podjelismy decyzje o drugim dziecku pojechał do bliskich na wioske. U nas na 4 pietrze przy jego demolce, córce i ciąży bym zwariowała. a tak go odwiedzamy i wiem ze mu tam lepiej choc troszke czasem teskno.... Mamy za to już 8 lat kota :)
W kwestii brzuszków Wam powiem że mój raczej maleńki, dopiero sie zarysowuje, i mam nadzieje że długo nie wyskoczy :) Nie żebym sie wstydziła oczywiście ale wygodniej cokolwiek robic przy normalnej budowie ciała. Zresztą w 1. ciąży było coś po mnie widać dopiero około 22tc, teraz to i tak dużo wcześniej. a kreseczka i wystający pępek też miałam ale dużo później
Jak tam zakupy dzisiejsze? Pozamiatały wszystko w lidlu? :p
mam plan dzis pierogi polepić. zobaczymy czy sie uda :)
 
Muszę Wam napisać o moim śnie
Wcześniej śniło mi się o tym że urodził się wcześniej i nie miałam nawet w co go ubrać:-(
A dziś sen był tak realistyczny i przerażający :-(

Poszłam na wizytę i nie było już słychać bicia serduszka
Obudziłam się z chwilą gdy zaczęła mi wypisywać skierowanie do szpitala

Później już nie mogłam zasnąć a dziś mam wizytę za 2 godziny


Próbuję sobie tłumaczyć że to wszystko przez to co przeszłam z wcześniejszymi ciążami nieudanymi i boję się o każdy dzień

Trzymajcie kciuki
 
Muszę Wam napisać o moim śnie
Wcześniej śniło mi się o tym że urodził się wcześniej i nie miałam nawet w co go ubrać:-(
A dziś sen był tak realistyczny i przerażający :-(

Poszłam na wizytę i nie było już słychać bicia serduszka
Obudziłam się z chwilą gdy zaczęła mi wypisywać skierowanie do szpitala

Później już nie mogłam zasnąć a dziś mam wizytę za 2 godziny


Próbuję sobie tłumaczyć że to wszystko przez to co przeszłam z wcześniejszymi ciążami nieudanymi i boję się o każdy dzień

Trzymajcie kciuki

Nie stresuj sie kochana! To tylko zły sen, na wizycie wszystko będzie dobrze. Zobaczysz :*
Bądź spokojna, żeby Twój maluszek nie czuł ze mama jest niespokojna ;)
 
reklama
Mama Patryka &&&&&&&& za wizytę będzie dobrze, mi się też śnią jakieś głupoty ale zapominam o nich.
A dzisiaj szanownie mnie się teściowa zapytała jak się czuje i czy wszystko ok (mieszkamy z nimi my na piętrze oni na dole, a o amnio nie wiedzą bo by ploty puściła i mojej szwagierki "najmądrzejszej" się pytała więc postanowiliśmy nic nie mówić)
no to mówię jej że muszę leżeć a ona wystraszona czemu? będziesz tyc!!!
nosz kur.. mać! nie przybrałam ani 1 kg na razie.
A ona mi jeszcze no mówiła mi już jedna babka ze gruba jesteś! Ciekawe jak te plotkary pod płaszczem rozm 38 to zobaczyły!
 
Do góry