reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Ja tez nie lubię, cholernie mi się podobają no ale bozia nie obdarzyła mnie darem chodzenia w nich. Wiec wole się nie kompromitowac ;)
 
Ale żeście na produkowały ;)

Karolina859 wiem wiem że to mit z tą zgagą ;)

Ewcia współczuje ale też zaczęłam się zastanawiać czy to nie rwa :/

Monia ale żeś na produkowała :D pościel możesz zobaczyć tak jak dziewczyny radzą lub ewentualnie na all ale tylko jak jest możliwośc zwrotu przesyłki bo nie zawsze te dobre gatunkowo okazują się faktycznie dobre ;) co do auta cóż kwestia bagażnika oprócz wózka (gondoli na początku) powinna się zmieścić jakaś torba ;) tym bardziej że na podróż pewnie będziecie zabierać jeszcze pieska ;)

Ewelak zazdroszczę że sobie Hanie pooglądasz... fajnie Ci :)

My wstałyśmy z godzinę temu, śniadanko ogarnęłyśmy już a teraz drażnię się z Oliwią :D a w sumie ja jej dokuczam he he
Dzwonię dzisiaj do przedszkola żeby wysłały mi umowę :) zdecydowaliśmy się i zapiszemy ją jednak do tego ostatniego co się zakochałam co byłam w poniedziałek :)
 
Ja uwielbiam szpilki mega wysokie najlepsze 16 cm... Przy moim wzroście mogę se pozwolić 165... A mój M ma 190. .. Ale zakładam tylko na imprezy, wesela, na szczęście w sobotę założę bo idziemy na bal karnawałowy z znajomymi... Jak co roku... Ale baletki muszą być w zapasie...
 
Monia, faktycznie bezsenność dziś Cię dopadła, ale fajnie,przynajmniej jest co poczytać od rana :) Ja kupiłam właśnie płaskie kozaczki w niedziele, w sumie głównie z myślą o przyszłej zimie,bo mieszkam na 4 piętrze (bez windy) i w obcasach z wózkiem nie widziałam się wcale. U nas różnica wzrostu 163cm i 186cm, też jak Ewelak lubię tą różnicę, pasuje mi tak :p
Tak czytam Was o ruchach dzieciaczków i nie moge sie doczekać swoich, w pierwszej ciąży poczułam ok 16tc wiec zgodnie z teorią, że w drugiej powinno być wcześniej to już czekam jak na szpilkach i prawie sobie wkrecam że coś nie tak. Tyle, że moja ciąża tydzień młodsza niż z OM wiec te myśli mnie ratują :)
 
reklama
A wiem co jeszcze

Monia każdy ma podejście inne. Ja sama wiem że jak by ktoś z winy lekarza/pijanego/naćpanego czy kogo innego umarł chciała bym sprawiedliwości a czy dało by radę pociągnąć z paragrafu czy finansowo to i tak w formie takiej by zabolało jak najmocniej i żeby nie zapomniał długo o krzywdzie. Finansowo by się wzbogacić chyba w większości przypadków nie ma nic wspólnego ale faktycznie te przypadki które są w tv to jest dziwny sposób chodź czasami jedyny by po pędzić sąd który w naszym kraju działa jak działa ;)

O przypadki gdzie pośliznął się i wniósł pozew o odszkodowanie to są typowo wyłudzające przypadki albo wpieprzał macka przez 10 lat czy ile zbierał paragony i przytył ;) to są wyrywaczek kasy ;)
 
Do góry