reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Witajcie!!
Ale bedzie urodzaj w lipcu, jestem taka szczesliwa ze nas przybywa:):):)
Buziaki dla wszystkich szczesliwych mamus i tych jeszcze zagubionych..
 
Witam dziewczyny... troszeczkę mnie nie było a przybyło DUŻO Lipcowych Mam :) Gratuluję wszystkim :)


Patina26 - jeśli chodzi o liczenie tygodni to najlepiej będzie jak sobie zrobisz suwaczek - taki jak ma większość nas :)
Tygodnie ciąży liczy się od pierwszego dnia @

Buziaczki dla wszystkich Przyszłych Mam;-)
 
czesc wszystkim przyszlym lipcowym mamusiom!!:-)

no to ja tez sie dolaczam!!!:-) :-) :-) test robilam tydzien temu: dwie wyrazne rozowe krechy ukazaly cala prawde! wpadlismy!!!!!!:tak: nie powiem zeby od razu byla radocha bo moja pierwsza coreczka ma dopiero niecale 10 miesiecy wiec na prawde na razie jescze nie planowalismy dla Niej rodzenstwa....no wiec na poczatku byla panika, no bo po pierwsze jak ja sobie poradze z dwoma brzdacami, po drugie -bede musiala zostawic prace ( a mam super prace z tzw perspektywami na kariere;-) , po trzecie bede musiala porzucic studia:-( , po czwarte boje sie ze finansowo bedzie gorzej tym bardziej ze plany na przyszly rok to bylo kupno domu a nie druga dzidzia...No ale coz widocznie Bog tak chcial- stalo sie inaczej i oczywiscie to akceptuje i juz nawet z czasem przestaje panikowac a naprawde zaczynam sie cieszyc! staram sie znajdowac pozytywne strony: ze jak to mowia za jednym zamachem i balaganem dwojeczke odchowam i bede mogla wrocic do pracy (kariera nie zajac no nie??) a i Maia bedzie na pewno zadowolona z towarzystwa bracisszka lub siostrzyczki.
dam znac jak juz bede znala termin. za tydzien mam pierwsze USG wiec dam znac!
pozdrawiam serdecznie mamuski! Dbajcie o siebie!:happy:
 
Malvina a czemu "musisz" zrezygnowac ze studiów ?! Wcale nie musisz!! Ja urodziłam małego w marcu 2005 i w pażdzierniku poszłam na studia , bo wczesniej robiłam kariere i nie miałam czasu. Macierzyństwo to najlepszy czas na robienie tego na co nigdy nie było czasu. Dasz rade ze wszystkim. Ja teraz tez jestem w ciąży i nie zamierzam brac nawet dziekanki. Jestem na III semestrze i oby do przodu. Urodze maleństwo w lipcu, wiec do pażdziernika juz sie podchowa, ja wydobrzeje i znowu nauka a bede miec juz 3 dzieci a kariera bedzie na mnie czekac. Przeciez wróce "wyuczona" i "madrzejsza" ;-)
 
Goska! podziwiam!!! i brawa za odwage i wytrwalosc ! tak trzymac! ja tez do tych twardych raczej naleze ale tez i zawsze duzo panikuje. pewnie dam rade bo innego wyjscia nie ma. tylko ze ja mam troche inna sytuacje bo nie mieszkam w Polsce tym samym odcieta jestem od rodzinki i jej pomocy. bede musiala liczyc tylko na siebie no bo maz od rana do wieczora w pracy wiec za duzo w domu pomoc nie moze...znaczy teraz mam super bo jest u mnie mamusia- przyjechala z Polski na caly rok!! wziela urlop bezplatny z pracy zeby corka (czyli ja) mogla wrocic do pracy bo nie chcialam Maiuni oddawac w obce reca a z kim jej bedzie lepiej jak nie z babcia! oczywiscie gdybym tylko wiedziala ze zajde w ciaze w tym roku prawdopodobnie bylby inny plan z mama, a tak niestety zaraz po moim porodzie prawdopodobnie mamusia bedzie musiala wrocic do Polski:-( ...zoataje jescze tesciowa ale ja nie wiem czy chce zeby mi pomagala, w sumie nie jest taka zla ale wiadomo.....
 
Czesc Wam
Gratki dla wszystkich nowych mam!!

Marchewa uszy do gory, przeciez az dwa lata sie staraliscie, masz 9 mieseicy na to,by sie oswoic:tak: Dobrze bedzie, masz tu nas, pisz ile chcesz, narzekaj. Ja zamiast kawy pije inke, bez kitu, dla mnie samk ten sam,ale jakby nie podchodzil to pilalbym zwykla i juz, tylko slabsza.
Malvina - ja jak urodzilam Mikolaja to bralam dziekanke, teraz na szczescie w czerwcu koncze szkole. Moze dziekanka, a mzoe dasz rade bez??Co studiujesz i ile ci jeszcze zostalo??
 
reklama
Ja byłam dzisiaj... nic szczególnego mi lekarz nie powiedział :)

Dostałam skierowanie na badania krwi, wyliczyła mi termin na 11.07.2007 (no niby liczyła od ostatniego dnia @... moim zdaniem powinna wziąć też chyba pod uwagę , ze miałam wcześniej OWU (10 lub 11 dnia) - ja juz sama nie wiem)

o żadnym USG nie rozmawiałyśmy... mam się pojawić za dwa tygodnie 27.11 z badaniami :) może wtedy :)
 
Do góry