reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Czy Wasze maluchy były już na kontroli u ortopedy? My właśnie byliśmy niedawno i mam wrażenie, że lekarz niedokładnie sprawdził Cyryla (przynajmniej w porównaniu do opowieści innych mam). I ewentualnie jakie macie zalecenia do obuwia w domu - w kapciach czy boso?
 
hej my nie bylismy ale Julia biega na boso albo w skarpetkach bo ja uwazam ze zdroweij ma kapcie takie skarpetkowe jesli wiecie o co mi chodzi???

my za to wybieramy sie do dentysty:baffled: bylyscie juz czy nie???
 
Bartoszek tez nie był u otopedy, mamy teraz troszkę inne zmartwienia :( Bartusia cały czas łąpią jakieś bakterie, lekarz podejrzewa wadę :( dziś okaże się jakie są wyniki posiewu i zobaczymy co dalej. Jeżeli chodzi o obuwie to zwkle kapcie bądź na bosaka :)
 
Bartoszek tez nie był u otopedy, mamy teraz troszkę inne zmartwienia :( Bartusia cały czas łąpią jakieś bakterie, lekarz podejrzewa wadę :( dziś okaże się jakie są wyniki posiewu i zobaczymy co dalej. Jeżeli chodzi o obuwie to zwkle kapcie bądź na bosaka :)


Jejku jakie bakterie???I jaka wade podejrzewa lekarz u Baroszka??
Biedne malenstwo duzzo zdrowka dla niego:-)
 
Bartoszek tez nie był u otopedy, mamy teraz troszkę inne zmartwienia :( Bartusia cały czas łąpią jakieś bakterie, lekarz podejrzewa wadę :( dziś okaże się jakie są wyniki posiewu i zobaczymy co dalej. Jeżeli chodzi o obuwie to zwkle kapcie bądź na bosaka :)
ojej a co to za bakterei?? jak to sie objawia?? pewnie bardzo sie meczy daj znac jak tam wyniki:-( i duzo zdrówka dla Bartusia:* i odezwij sie :tak:;-)
 
reklama
Bartoszek od urodzenia ma niezstąpione jąderko, w jego przypadku kwalifikuje się to na zabieg. Mieliśmy już umówiony termin z lekarzem w szpitalu. Przed operacją chirurg kazał nam zrobić badanie ogólne moczu i krew. W badaniu tym wyszło dużo bakteri, także co za tym idzie trzeba było zrobić posiew, który wykazał koloniępneumonu rzędu >10 do 5, czyli już bardzo chorobotwórcza. Oczywiście nie było żadnych objawów tego stanu, lekarz zastosował leczenie antybiotykiem oraz zachowawcze furaginą i te bakterie znikły ale na to miejsce pojawiła się inna proteus mirabilis. Pierwszy posiew 10 do 4 drugi 10 do 3. Dziś znów jedziemy do tego lekarza i obawiam się że będzie następny antybiotyk, bakteriuria 10 do 3 nie jest chorobotwórcza, ale lekarz podejrzewa wadę zwężenia uchyłki dróg moczowych czy jakoś tak, ze wzgledu na nawracjace stany bakteryjne. Już sama nie wiem czy on nie przesadza i troszkę nie zdziera kasy, bo jezdzimy prwatnie? Zobaczymy co dziś powie, chciałabym abysmy mieli już to za sobą i ten cały zabieg też. Do tego dziś dużo szykowania bo jutro służbowy wyjazd.
 
Do góry