reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Anulka26 - Zbedna i to strasznie..Ja juz zakonczylam ta dyskusje.
Ona nie ma najmniejszego sensu..


Wszystkie sie ''rzucily''o taka glupote.
Nie wazne . Nie zycze nikomu wiecej takiej sytuacji.
Takze jak przyjda ''nowe'' Kobiety ktore beda chcialy sie przylaczyc i nie beda wiedzialy -Tak jak Ja. - o czyms takim.
To lepiej im odrazu napiszcie,ze tutaj nie wolno pisac tak jak sie chce i obowiazuja zasady , bo nie kazdy wie o takim czyms moge sie zalozyc..
:-D
koniec nic wiecej nie mam juz do powiedzenia.​
 
reklama
Dziewczyny czy nie uwazacie, ze dalsza dyskusja na ten temat jest zbedna ?

masz rację bo to co piszemy to chyba po to by sobie pisać.....nic nie dociera....
jeśli zwracanie uwagi to krzyczenie..to sorry, to w takim razie czym jest pisownia Buziaczka? nic innego jak darcie ryja na innych...do innych...
nie ciągnę już bo to bezcelowe.....
 
No zaraz spadnę z krzesła.....
Buziaczku ja myślałam że ten post wyżej to ty wiersz albo jakiś cytat piszesz....
Nadal to ty ciągniesz ten temat-pisząc jakieś głupie aluzje że komuś coś powiesz-poskarżysz jak małe dziecko-jak na razie jesteś jedynym przypadkiem piszącym w ten sposób...a jestem na tym forum prawie od początku....
i nikt się nie rzucił-to raz, Alkmena napisała bardzo delikatnie a ty to roztrząsnęłaś dlatego reszta zaczęła się wypowiadać.
 
Witam Was w piatkowe popoludnie.

U mnie dzis deszczowo takze zrezygnowalam z wszelkich zakupow, mam nadzieje ze w weekend bedzie ladniej to rusze swoja pupke;-)

Pregowka to chyba dobrze ze sie zdrowo odzywiamy:-)
A jesli chodzi o Twoj termin to faktycznie jest to ostatni dzien, no ale wiesz...nigdy nic nie wiadomo, mozesz jeszcze ktoras z Nas wyprzedzic:-)

Dzis pierwszy dzien lata, wiec cieszmy sie;-)
 
No zaraz spadnę z krzesła.....

Nadal to ty ciągniesz ten temat-pisząc jakieś głupie aluzje że komuś coś powiesz-poskarżysz jak małe dziecko-jak na razie jesteś jedynym przypadkiem piszącym w ten sposób....

mariczko buziaczek tupnął(ęła) nóżką i pokazał(a) że i tak będzie robił(a) co chciał(a)

... co tu dużo komentować... widocznie pisze blooga :-)
 
No wlasnie... kto madrzejszy ten zakonczy ta dyskusje, a kto nie to do wieczora bedzie pisal i odbijal pileczke... i po co to?
A fakt, faktem cicho tu bylo ostatnio bardzo a jak nastapila wymiana zdan to sie duzo osob odnalazlo...:confused::confused::confused::confused:
Nie powiem- przyznaje Alkmenie racje- napisala co chciala i dobrze... czy Buziaczek poslucha czy nie- na to wplywu nikt z nas nie ma...ale reszta komentarzy to juz jest zbedna moim zdaniem...
Moze faktycznie nie wiedziala... teraz juz wie i dajcie juz spokoj...
 
reklama
No i znowu dalam sie sprowokowac i wzielam udzial w zbednej dyskusji... a to nie lezy w mojej naturze...:confused::confused::confused: Mi tam jest wszystko jedno czy tu ktos pisze czy nie, jak pisze i do kogo... W koncu to tylko forum...;-)

Zycze wszystkim udanego weekendu...
 
Do góry