reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam sie i tutaj :-)
Widze temat imion i wiecie co sie stalo ja jak od poczatku chcialam dla corki imie Lena tak teraz sie zastanawiam czy nie zmienic:-(Niewiem jak Moj zareaguje bo jemu sie bardzo podoba te imie Czy to normalne im blizej porodu tym bardziej mysle o zmianie imienia
 
reklama
Anka, skoro się wahasz, to może jednak to nie to. My dla córki od początku mieliśmy wybrane (z imieniem dla ewentualnego syna był mały kłopot, więc nie było siły - musiała być dziewucha ;-)) i jest to na tyle pewny typ, że nawet przez myśl mi nie przechodzi zmiana. Ale Lena jest ładne, skąd te Twoje wątpliwości?
 
sama nie wiem skad mi sie wziely w glowie:-( ja chcialam dac na imie Jowita, Judyta albo Iwetta ale mojemu nie przypadly do gustu i zdecydowalismy sie na Lenke. I co ja teraz poczne:-(
 
Anka- to normalne, ze sie zastanawiasz... Masz jeszcze czas na zmiany. My juz niby mamy imiona wybrane ale glowy nie daje, ze tak zostanie;-);-)Tez jeszcze rozmyslam nad innymi propozycjami. Ja bym miala jeszcze takie typy- np. Lukas, Marcel ale moj M. sie nie zgadza. No w koncu on tez musi miec cos do powiedzenia:tak::tak: a chcial... Karsten!:szok: Moje veto bylo zdecydowane:-D
Wybor imienia to strasznie trudna sprawa... Tymbardziej u nas- bo musimy wybrac imie, ktore bedzie w obu krajach tolerowane:rofl2:
 
Uprzejmie donoszę, że w kioskach pojawiła się nowa "M jak mama".
Co w niej ciekawego? A na przykład:
Gdy ciśnienie idzie w górę - coś dla Zebrry!
Kąpiel w wannie tak czy nie?
Ach, ta alergia
Jak przeżyć upały?
Kłopoty z żelazem
Niezbędnik spacerowy
Gdy rodzącej trzeba pomóc
Pierwsze badania nowordoka
Dwoje przy piersi - niezbędne dla Anulki
Pokonaj cellulit
10 powodów, dla których warto zostać tatą :tak:

Właśnie się wczytuję w artykuły.
 
Imię to najtrudniejsza decyzja, jaką muszą podjąć przyszli rodzice.
My w końcyu zdecydowaliśmy się na Adrianka, pomimo tego, że babcie i znajomi kręcą nosem. W końcu to nasz syn i nasza decyzja.
 
Anulka26 wlasnie dlatego wzielismy Lena bo tu nieprzekreca a w Polsce tez jest znane i nie ma problemu.A co do MARCELA to Moj jak bylby chlopiec uparl sie na to imie :-) dobrze ze bedzie dziewczynka heheh Musze mu wkoncu powiedziec ze mysle zeby zmienic imie ciekawe jak zareaguje :confused:
 
Aniu79 zgadzam sie ze to rodzice maja wybrac imie dla dziecka bez wzgledu na to co mysla inni najwazniejsze zeby podobalo sie rodzicom.

Nam Anulka26 jest troszke ciezej bo tu moga poprzekrecac imiona i trzeba uwazac szczegolnie na te gdzie jest literka Z zamiast Zosia bylo by Cosia hehehe:-D
 
Magdalenko brawo :tak::tak::tak::tak:

Aniu wiem że jest bo czekałam na nowy numer a sprawdziłam że dziś wychodzi nowy, ale ja nie wychodzę na dwór :-( za to moja siostra przyjeżdża z W-wy i kupi mi po drodze :-D:-D:-D:-D:-D

A co do imion to my z mężusiem ustaliliśmy że będzie Klaudia lub Konrad :-)

Nie lubię upałów mam 27 stopni w mieszkaniu i zaraz idę wziąć prysznic :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry