reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Kapusta kiszona ma do leczenia anemii tylko to, że - z racji bogactwa witaminy C - ułatwia przyswajanie żelaza. Tak samo zadziała każda inna kiszonka, np. ogórki, których trawienie nie łączy się z takimi problemami jak w jej wypadku. Bezpośredniego wpływu na jakość krwi kiszona kapusta nie ma zaś żadnego.
 
reklama
Halo, dzień dobry.
Otwieram forum, a tu bananowce, pączki.. lecę więc na pracowniczą szamę (zupa gulaszowa + pierogi z kapustą i grzybami). Zanim jednak pójdę, to napiszę Ci Marika, że miałam kolczyki od małego dziecka i nie było z tym żadnego kłopotu.
 
Anna sukienka dośc oryginalna chociaż nie w moim stylu (za długa :szok: i zielona :oo2: :oo: :no2: ) ale licytują i to sporo osób więc chyba się ogólnie podoba... a bananowiec stoi w lodówce i tężeje mu galaretka :-) :-p :-D

Ja właśnie zrobiłam listę co jeszcze muszę kupić dla dzidzi i oglądam pościele na allegro... ale jakaś wybredna jestem szukam i nie moge sie zdecydować... może dlatego że nie dawno to już przerabiałam (trochę ponad rok temu) a wzory raczej sie nie zmieniły... :confused:

Mila dzwonię do męża ja też chce pączki tylko takie z lukrem i z dżemem w środku PYCHA!!!
 
mila - wiem, że kapusta powoduje zaburzenia - wiem tym bardziej, że od kilku lat leczę się na wrzody żołądka (oczywiście w ciąży nie) i wielu potraw mi nie wolno, ale jak się nie skusić na taką zupkę - poza tym o kapuście kiszonej wiem, że jest bardzo zdrowa - ma bardzo dużo wit, C która mi po tych przeziębieniach jest potrzebna w każdej postaci...
Polecam taką zupkę... mniam, mniam.... a co do wzdęć to ja nie mam w ogóle - mam zaparcia okrutne. Piję czasem koperek, Mukofalk, a kapustka kiszona to naturalny przeczyszczacz... ;-):tak:
 
A!!!!
Ja tez chcę pączki z lukrem i różaną konfiturą!!! Ale mój maż mnie dziś pozbawił auta, do sklepu daleko, a on wraca dopiero wieczorem... buuuu,..... podzielcie się....
 
Żeby nie było to ja znowu wcinam... a obiad bedzie... ale to dopiero ok 17.00 to chyba bym padła z głodu do tej pory... ;-)

Aśka dzwoń do męża ja juz zadzwoniłam... :tak: powiedziałam żeby duzo kupił... ostatnio zjadłam 3 w sklepie i w drodze do domu... a potem jeszcze 3 w domu.... :szok: ale tylko takie z lukrem... ;-)
 
haha ja tez kazalam meżowi kupic cos do jedzonka ale nie paczka ja mam ochote na pizze ale pewnie dzis moj ukochaany wroci poznym wieczorem bo po pracy ma jeszcze jedno zlecenie do zalatwienia :)
 
reklama
mila - wiem, że kapusta powoduje zaburzenia - wiem tym bardziej, że od kilku lat leczę się na wrzody żołądka (oczywiście w ciąży nie) i wielu potraw mi nie wolno, ale jak się nie skusić na taką zupkę - poza tym o kapuście kiszonej wiem, że jest bardzo zdrowa - ma bardzo dużo wit, C która mi po tych przeziębieniach jest potrzebna w każdej postaci...
Polecam taką zupkę... mniam, mniam.... a co do wzdęć to ja nie mam w ogóle - mam zaparcia okrutne. Piję czasem koperek, Mukofalk, a kapustka kiszona to naturalny przeczyszczacz... ;-):tak:
Oj, laski, laski, co ja z Wami mam! ;-);-)Jedna pyta o rady na nadciśnienie, a potem łoi codziennie kawę z ideałem teściowej. Druga pisze o całowieczornych cierpieniach brzusznych, potem dodaje, że ma wrzody i zaparcia, ale kapuśniaku sobie nie odmówi... I radź tu, człowieku, takim łosiom. :-D:-D
 
Do góry