reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Marchewa - na pocieszenie dodam, że moja koleżanka dopiero w 38 tygodniu dowiedziała się, że będzie miała córkę - na poprzednich 2 USG wychodziło jej, ze będzie chłopczyk :-) więc może jeszcze będziesz miała córcię :) Wiem, ze to sprawa indywidualna - ale może tak Ci się spodoba macierzyństwo, ze szybko zdecydujecie się na drugie dziecko? :happy:

oliwka29 - u Ciebie mogło jeszcze nie przeskoczyć na 4 miesiąc bo korzystasz z innego suwaczka :-)
 
reklama
(...)
Poradzcie co zrobić z tym NT - boję się, że coś może być nie tak - czy jak będę u ginekologa za tydzień - 16t2d to jest jeszcze szansa aby porozmawiać o ew. badaniach prenatalnych?:confused:

Jeśli chodzi o leki przeciwbólowe to od samego początku nic nie brałam, jeśli boli mnie głowa idę się położyć. Jak byłam przeziębiona to tylko czosnek, mleko z masłem i miodem i syrop z cebuli.

Od początku ciązy nie piłam też żadnego alkoholu... nawet kropelki (nie chciałam ryzykować) w sylwestra piłam... Picolo :-)

Oprócz sprawdzenia NT podczas badania USG możesz chyba podobne wady wykryć w teście potrójnym (gdzieś to ostatnio wyczytałam, ale nie pamiętam gdzie) - nie przejmuj się dopóki nie masz czym :)

Ja leków przeciwbólowych też unikam, a raczej nie potrzebuję (ale mój mąż twierdzi, że jestem miłośnikiem bólu, bo u dentysty też nigdy nie biorę żadnego znieczulenia ;-)). A lampkę wina zdarzyło mi się wypić, ale chyba nie będę z tego powodu panikować.

Alkmena, miejmy nadzieję, że każde Twoje kolejne badania będą wypadać równie pomyślnie, co ostatnie :)
 
:-) czesc mamuski!!!
wlasnie bylam na USG, lekarz powiedzial ze z dzidzia wszystko ok:tak: , jest o kilka dni wiekszy niz wynikalo z wyliczen...:happy: . Pisze wiekszy bo niby ma byc chlopiec???zobaczymy na nastepnym USG czy sie potwierdzi...jestem b szczesliwa ze wszystko rozwija sie dobrze!!!!! To wielki dar BOZY!!!!:tak: Trzymajcie sie wszystkie zdrowo :-)
 
Witam :-)

Przyznaje się bez bicia że jakiś czas mnie tu nie było ... ale musiałam na dzisiaj rano dokończyć pisać moją pracę licencjacką (2 rozdziały w tydzień dobra jestem :-D ) więc już mnie komputer troche obrzydza zwłaszcza, że wczoraj siedziałam do 4 rano !!!!! No i przez tą wichurę prąd zgasł chyba z 5 razy i mi przerywał pisanie a później drukowanie :wściekła/y: Jednak wszystko dobrze się skończyło bo praca oddana, zatwierdzona przez recenzenta, a teraz mogę iść się położyć i obejrzeć "W łonie matki" - to co było w TVP 2 bo zdobyłam na płycie ;-) hihihihi

Pozdrawiam


[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/]
dev181pr___.png
[/url]


 
Zebrra, chyba dopiero tydzień temu byłas? nie przesadzasz aby? ;-) Alkmena, nie zrozumiałam chyba - jak byłas na usg, to dlaczego przy okazji pomiarów lekarz nie zmierzył Ci także NT? moze czegos nie doczytałam.
Magdalenka33, moje małe jest wg usg o tydzień starsze niż wiek z OM! szybko rosną nasze bachorki :-)
Pozdrawiam, uwazajcie gdzie parkujecie samochody!
 
Bazylia tydzień temu byłam na samym USG, a teraz miałam planowaną wizytę u tego samego gina... to on to wszystko tak rozplanował nie ja... no ale tak czy inaczej wizyta się nie odbyła i musze poczekać tydzień...

Negri a może prześlesz płytkę, hmm? :-D:-D:-D
 
reklama
Rozumiem, rozumiem, nie przejmuj sie, jesli wszystko było ok to tydzien chyba nie robi różnicy!
Dziewczyny, poczytałam ten wątek o porodach na wesoło i przysięgam, poryczałam się ze smiechu, a że siedzę w robocie, to wszyscy zaczeli się na mnie dziwnie gapic, a mi łzy ciekły po policzkach i dostałam spazmów ze smiechu! poczytajcie sobie, naprawde strasznie pozytywnie nastawia!
 
Do góry