reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Witam "rano"... :-) też dziś cierpiałam na bezsennosć... od 5.00 szkoda że tu nie zajrzałam... :dry:

I co ja widzę.... :confused:

Zebrra wszystkiego naj...naj...naj....

No i leże... jeszcze raz dzięki za wsparcie... :tak:

A te szparagi to zółte sie je :confused: bo są jeszcze zielone... (nie wiem czy to taka "rasa" :laugh2: czy z niedojrzałości...) a jak to się gotuje...

To miłego dnia wszystkim...
 
Zeberrko,
w dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń!!!



 
No to i ja:)

Kasiu!
Wszystkiego co w życiu najpiękniejsze,
Dużo zdrówka
Dużo pieniędzy
aby codziennie na twej buzi gościł uśmiech
lekkiego porodu:-p
pociechy z męża i Córci;-)
i aby każde twoje marzenia i plany jak najszybciej się zrealizowały:tak:
Tego z całego serduszka Ci życzy Marikowa-Monika:);-)


 
a ja zjadłam śmierdziuchowate za to zdrowe śniadanie...makrelę wędzoną:-p Jarek wczoraj przywiózł prosto z nad morza-kupował z wędzarni brał jeszcze ciepłą -pycha.A ile dzidzi dostarczyłam zdrowia kwasy omega itp:)
coś odkąd mieszkam tu w WLKP to mniej jem ryb niż kiedyś:-(

Pogoda piękna-idę na strych dalej działać:) sprzątać te moje rupiecie:)
 
Witam Wszystkie Cieplutko, a najcieplej Solenizantke !!!!

Zeberko
Zdrowego dzidziusia (i slicznego i madrego :))
duzo milosci i spelnienia wszyskich marzen - tych najmniejszych i najwiekszych:-) :-)

a ja dzis pieke babke :) o 17 ide na USG do lekarza u ktorego pracuje moja tesciowa (pielegniarka).
Gosc przyjmuje prywatnie, ale od nas kasy nie wezmie, ani wodki.. wiec padlo na ciasto :)
oby tylko dojrzal to co chcemy dojrzec.... ;-)

Moja 18-letnia siostra ma chlopaka, ktory jej nie szanuje (klnie do niej i zachowuje sie ponizej wszelkiej krytyki),
ale ona go "tak strasznie kocha" i nie jest w stanie rzucic. A ten becwal zamiast powiedziec jej ze jej nie chce, to ja wykancza psychicznie.. Siostrzyczka chodzi od pol roku do psychologa, bo ani ja, ani reszta rodziny, ani moje przyjaciolki nie byly w stanie przekonac siostry do sprowadzenia zwiazku na lepsze tory, czy zerwania.
Teraz walczy psycholog... :/
Dlatego Aniu, wiem co poczulas, gdy maz sie tak do Ciebie zwrocil.. a ze nie zareagowalam jak reszta dziewczyn, to wynika z tego ze mam "biczujaca sie" siostre i znam takie traktowanie od dluzszego czasu..
Znam rowniez ciezarowke, ktorej chlopak kaze sie wyprowadzac kilka razy w tygodniu i tez nie zaluje slow by jej to przekazac na rozne sposoby :(
ehhhh...
Spokojny dom i wspierajacy maz to wielkie szczescie samo w sobie..

Pastela hihihi.. rozumiem stwierdzenie ze ogrod meczy... ale ja czuje sie wtedy tak jakbym wszystkie negatywne emocje zakopywala do ziemi.
Bo ogolnie to dosyc energiczna i nerwowa osoba jestem.. wytrzymalosc meza ma swoje granice, wiec lepiej siegnac po ta lopatke ;-)))
Wymeczy mnie ogrod, padam na twarzy i jestem jak "do rany przyloz" hihii

dobra, spadam teraz dziubac przy magisterce, potem znowu wpadne :)
milego dnia!
 
Dziewczynki jesteście Kochane! Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za życzenia! :)

Połozyłam się na chwilkę, obudził mnie telefon, patrzę a tu 11-ta, rany, dawno mnie tak nie zmogło... :)
 
reklama
Do góry