reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

No właśnie marika - nie przesadzaj - z tego co piszesz pochłaniasz takie ilości słodyczy, ze to mój przydział na tydzień...;-) To ja jestem Fiona - chociaż staram się ćwiczyć przynajmniej 2 x w tygodniu i nic z tego nie mam!!! Oprócz bęca...:tak:Ciesz się, ze możesz sobie pozwolić na więcej od przeciętnej i nie masz takich efektów jak np. ja- trochę sobie pofolguje a tu już 4 kg do przodu nie wiadomo skąd...:eek: A w ogóle to ja planowałam przytyć jakieś 10 - 13 kg w całej ciąży, a już jestem 9 do przodu, a gdzie jeszcze 3 miesiące???? buuuu, ja w życiu do swojej wagi nie wrócę...:errr:
 
reklama
hello!
no wlasnie Marika ja tez mialam robione ko,czyki jak mialam podosno 1,5 roku i jakos nigdy nie slyszalam zeby cos sie z tym dzialo :tak:

a z obzarstwem to jest teraz okropne jem ciagle, ciagle po obiadku wczoraj mialam ochote na nalesniki :szok: i tak w kolko a d... rosnie bo o brzuch sie nie martwie przeciez tam jest mały lokatorek ale co z ta D...:wściekła/y: czemu akurat wszystko sie tam zbiera:frown: :growl:
 
hello!
no wlasnie Marika ja tez mialam robione ko,czyki jak mialam podosno 1,5 roku i jakos nigdy nie slyszalam zeby cos sie z tym dzialo :tak:

a z obzarstwem to jest teraz okropne jem ciagle, ciagle po obiadku wczoraj mialam ochote na nalesniki :szok: i tak w kolko a d... rosnie bo o brzuch sie nie martwie przeciez tam jest mały lokatorek ale co z ta D...:wściekła/y: czemu akurat wszystko sie tam zbiera:frown: :growl:
 
Wiecie co?? Z tymi kolczykami to naprawdę jest bezpiecznie - przecież mamy XXI wiek, a nie epokę Gierka!! Wkrętki to już nie takie jak kiedyś były, że się ich ruszyć nie dało - teraz są specjalne, tak, żeby można było dziurkę przemywać i to tylko kilka dni i po wszystkim. Bez przesady!!!!
 
Patina!!! Ty sie w ogóle nie przejmuj dupcia musi być!!! Jak będziemy po wszystkim to wymyślimy takie ćwiczenia wspólnie, że będziemy miały dupcię jak J.Lopez, tylko trochę mniejszą...:tak:
 
zmieniłam avatarek bo tamten nieaktualny hehe, nie przesadzam a Nicoya dawno mnie nie widziała-teraz chyba się w weekend spotkam z nią, a dwa brzuch mi wyskoczył większy bo wszyscy mi mówią że się zaokrągliłam:dry:

Ja tak ciągle narzekam wiem jakie to wnerwiające ale chociaż tu sobie pojęczę, po marudzę a co!!!:-p;-) przecież wiecie że kiedyś-tak niedawno na punkcie jedzenia miałam fioła, tylko zdrowo i już..a teraz te słodycze mogły by zniknąć z powierzchni ziemi...

Patina mi biodra boki i dupsko też się powiększa, ale Aśka ma racje po ciąży pożądne ćwiczenia:) i ruch:tak: i będziemy bez dupne jeszcze zobaczysz!! hihi
 
marika - je tez tylko tutaj się mogę wyżalić, bo tak to mnie nikt nie rozumie... I ja też się bardzo zdrowo na ogół odżywiałam, bo mam genetycznie wpisane tycie!!! I wkurza mnie to, że sie teraz ruszać nie mogę... zawsze byłam aktywna , a teraz przejdę się po sklepach i muszę przysiąść w parku na ławeczce, bo nie idzie wytrzymać...:wściekła/y:
 
Jejku dziewczyny normalnie przestańcietyle produkować bo jak siadam do kompa to się przerażam ile mam znowu dzisiaj stron do przerobienia :wściekła/y: I normalnie narobiłyści mi ochoty na pączka ... dzwonie do męża żeby jakiegoś podrzucił do domu hihihi :-D :-D :-D

A co do kolczyków to ja sama się na nie zdecydowałam przed komunią i nie żałuje chociaż nie zakładam ich co dzień to lubię od czasu do czasu kupić jakieś nowe i wiedzieć że mam różne na różne okazje ;-) A teraz ide coś wdziamać bo maleństwo mnie kopie i głodna się robię :-D
 
Zebrra, daj znać, jak Cię tam potraktowali. Niestety, w Polsce sprawy związane z prowadzeniem pojazdu po spożyciu często są umarzane ze względu na... "małą szkodliwość społeczną". Taaa, choinka, "małą" :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Dawno, dawno temu mieliśmy takie bliskie spotkanie trzeciego stopnia z traktorzystą. Prowadził ten taki największy możliwy traktor, z ogromnymi kołami. Wjechał w nas centralnie. Jak przyjechała policja, to wysiadając, nie mógł utrzymać się na nogach - taki był napruty. To był nasz pierwszy samochód, VW Garbus. Te auta mają zbiorniki paliwa z przodu. Zbiornik od miejsca, w które wjechał nam ten ... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, dzieliły 2-3 centymetry. Gdyby ich nie było, to wylecielibyśmy w powietrze. "Mała szkodliwość społeczna"... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nawet mu prawa jazdy nie zabrali, bo "jedyny żywiciel rodziny"... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A to Polska właśnie.
Marika, Ty lepiej nie wyzywaj TIR-owców na pojedynki. Satysfakcja chwilowa, a efekty mogą być tragiczne - kierowca może nie zdążyć zareagować. Lepiej im jednak schodzić z drogi. To często są niezłe prostaki, lubią się popisywać.
Asiu, jeśli chodzi o układ pokarmowy, kapusta to najgorsze możliwe warzywo! Powoduje najsilniejsze wzdęcia, bo długo gnije w jelitach. Ludzie ze schorowanym układem pokarmowym w ogóle nie mogą jej jeść. My w ciąży, kiedy skłonność do wzdęć się nasila, też nie powinnyśmy.
 
reklama
Witam się!
Ja od rana sprzątam, szaleję ze ścierą, odkurzaczem i jak zwykle robię pranie. Został mi jeszcze jeden worek ciuszków od bratowej dla małego, jeszcze dwa prania i z głowy! Mamcia zapowiedziała się, że w niedzielę pomoże prasować :-D.
Kupiłam sobie dzisiaj bluzkę dla ciężarnych, taką obcisłą na brzuszku, ramiona odkyte - seksi ;-), tylko szkoda, że czarna. Mam same czarne ciuchy :-(. Napaliłam się na sukienkę na Allegro, ale sama nie wiem czy nie za wcześnie na sukienki:
H&M kopertowa SUKIENKA__TUNIKA__NOWA __R. 40 (177670742) - Aukcje internetowe Allegro

Widzę, że tu dyskusja o przekuwaniu uszów! Ja jestem całkowicie przeciw przebijaniu uszów dzieciom, chyba, że jakaś córcia bardzo się uprze to owszem. Moja mam oszczędziła mi tego i dobrze, nie mam przebitych uszu i nie chcę mieć. Uważam, że powinno się zostawić dziecku wolny wybór jak dorośnie...

mila - a kapusta kiszona? Ponoć dobra na anemię.

Dzisiaj na obiadek kapuśniak (dzień drugi) i naleśniczki z serem.
Któraś tam narobiła mi smaka na bananowca...Ale upiekę go chyba dopiero na święta.
 
Do góry