reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe brzuszki :)

reklama
Ale brzuch mam zdecydowanie za mały żeby ciążowe kupować bo przecież ta guma co jest na brzuch wciągana to będzie na mnie wisieć... Dzisiaj biodrówki opuściłam sobie nisko żeby nie uciskały. A wczoraj ukradkiem rozpięłam w pracy guzik od spodni :D
.

Jeśli kupujesz nowe ciuchy to ta guma dopasowuje się do ciała i w miarę jak rośnie brzuch to rozciąga się. Także nie ma obaw, że będzie coś na tobie wisieć :)
 
Kamcia hahaha niezła kobitka :D Wiesz no ona by się na pewno pchała :p

Dziewczyny a mieścicie się w swoje zwykłe ciuchy jeszcze?
Mi od tego tygodnia zaczęło być ciasno w spodniach :( Brzuszek mi urósł ostatnio trochę bardziej i do tego chyba mam wzdęcie (chociaż mąż się śmieje ze mnie jak mówię że to wzdęcie :p mówi że to dziecko a nie wzdęcie :p)
Ale brzuch mam zdecydowanie za mały żeby ciążowe kupować bo przecież ta guma co jest na brzuch wciągana to będzie na mnie wisieć... Dzisiaj biodrówki opuściłam sobie nisko żeby nie uciskały. A wczoraj ukradkiem rozpięłam w pracy guzik od spodni :D

W bluzki się mieszczę, ale już muszę je dobierać tak żeby brzuszek ukryć. Póki co ukrywam, bo ma na razie taki kształt że w ubraniu wygląda bardziej na wzdęcie lub jakby mi się przytyło a nie jak ciąża więc niefajnie by to wyglądało.
Mi zostały ostatnie spodnie:( w pt. chciałam ubrac spódnice na impreze pożegnalną koleżanki i niestety...się nie wcisnę. w ciągu tygodnia mi tak urósł:) Także Ja już mam 2 pary spodni ciążowych:) Ja niestety nie jestem zwolenniczka biodrówek, dlatego też zapewne się w żadne nie mieszczę bo wolę z wyższym albo wysokim stanem:)
 
Ja sobie kupiłam getry na lato, też z tym pasem na brzuszek, przez pomyłkę mam 4 pary, 2 pary rybaczek i 2 długich. Myślę, że jak będzie wiosna to wskoczę w te getry, dłuższa bluzka i będzie wygodnie :) Ja ostatnio w swoją ulubioną spódnicę na uroczystość rodzinną nie weszłam :( a brzuszek wcale nie wydaje się bardzo duży... Może dziś wrzucę foto, bo ostatnie było dość niefortunne ;)
 
Mój 18 tc 2 dzien
 

Załączniki

  • 1455104284029.jpg
    1455104284029.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 123
Ja mieszczę się w jedne biodrówki sprzed ciąży. Reszta spodni już wywędrowała z szafy i czeka na lepsze czasy... ze spódnic zostały mi tylko taie rozciągliwe, które mogę zsunąć pod brzuch. Pas w ciążowych często wywijam w dół, bo tak mi wygodniej, poza tym często przebijaspod jasnych bluzek i mnie to wkurza. Mam jedne dżinsy, które w pas ma wszytą gumę z dziurkami i guzikiem - można regulować tak, że trzyma się nawet na małym brzuszku, a potem zwiększyć obwód w miarę potrzeby. Zwiekszałam już dwa razy ;/
 
Mi te ciążowe spadają w pasie... ogólnie w udach rozmiar ok, ale z tyłka spadają...
 
reklama
Ja narazie w legginsach chodzę. Nie wiem czy będę kupować ciazowki, w pierwszej ciąży nie miałam. Może jedne na pozniej. Już od maja może nawet kwietnia to już będzie ciepło i wejdą w ruch moje dresiki itp hehe
 
Do góry