reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa galeria

Ankami -ale rewelacyjna pisaneczka!!! Świetna!! Kto Cię tak urządził hehe?? I kto to teraz umyje?? ;-) Super! Strasznie mi się podoba...zwłaszcza, że za niedługo z tej pisanki kurczątko się wykluje!!!
Chyba namówię mojego na podobne malowanko :-D

Dzięki za miłe słowa, od razu człowiekowi lepiej :tak:
 
reklama
no wiesz, Anna, ja to na aspekt świąteczno artystyczny zwróciłam uwagę ;-) a mój łobu to oczy od razu nie tam gdzie trzeba ;-)
 
Żadnych pisanek w tym roku nie robiłam, to postanowiłam wykorzystać jedyną okazję do pomalowania takiego gigantycznego jaja dinozaura ;) Widać przecież, że sama to malowałam, bo potwornie krzywo wyszło. Zmyte już dawno, śladu nie ma. No i gaci też faktycznie nie było (ale to akurat była koncepcja Mariusza ;-):-p) :-D
 
Takie bez gatek zdjęcia też są fajne. Jak się zrobi już całkiem cieplutko to zamierzam sobie zrobić taką małą, nieprzywoitą sesję gdzieś w trawie hehe. Niekoniecznie bez gaci ale może bez stanika :-D. Wielki brzusio na pierwszym planie oczywiście!!!
 
reklama
Natlia- ale fajne brzusio! Taki jak piłeczka, a piłeczka zazwyczaj pojawia się przy synkach :-D To napewno ma być Małgosia a nie Jaś??
 
Do góry