reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa galeria

Zdjęcia ze świątecznej sesji. Poniżej przedstawiam prawdziwego pyziastego wieloryba (jestem załamana tym wyglądem swoją drogą):
 
reklama
Anna Czyś Ty oszalała?? Wyglądasz ślicznie! po tych Twoich opisach o wielorybach, fokach i innych zwierzach wyobraziłam sobie naprawdę wielgachną babkę! A Ty masz jak na mój gust całkiem przyzwoite i normalne wymiary! Kwitnąco! Tak trzymać! I ani słowa o grubasach!
 
Anna, Ty nam tu kluski na parze, to ja Wam pisankę ze spóźnionymi życzeniami wrzucę ;) A swoją drogą, Anna, mój Mario stwierdził, że zmysłowa babka z Ciebie :)
 
JOJ! Ankami kto Cię tak wymalował fajnie? Super pisanka!
:-)
Anna Ja nie wiem o co chodzi, naprawdę kobieco wyglądasz i przestań się zadręczać jakimiś fikcyjnymi problemami!
 
reklama
A, badam reakcje mojego Wilka na Wasze zdjęcia i mam dwa komentarze - na pytanie Anna czy grubo jest laska na pokazanym zdjęciu (czyli Ty) odpowiedź była - no, w ciąży jest (wniosek mój - nie wyglądasz jak pyza czy klucha, tylko jak ciężarna kobietka)
A pisanka została skomentowana - ej, ale ona bez gaci jest...
ech, faceci... ;-)
 
Do góry