reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Liczy się kreska i ogół czy jednak lipa...?

innajestem

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Październik 2016
Postów
30
Nie będę pisać tysiąc pięćset zdań. Od razu do sedna.
15.09 wypadła owulacja.
29.09 powinnam dostać okres, nic przez większość dnia nie wskazywało na to, więc wzięło mnie na testowanie, około 17 zrobiłam, wyszła ledwo widoczna, więc na drugi dzień z rana około 6, drugi, też była druga trochę bardziej widoczna. Testy z innych firm. Kreski były widoczne około 2/3 minuty od testu.
Dorzucam zdjęcie, górny test był z 2 dni, dolny ze wczorajszego rana.
IMG_20160930_185516.jpeg

Pytam, bo do poniedziałku chyba nie wytrzymam, a wiem, że podobno drugą kreskę często lekko widać, bo "ona tam jest skuli reakcji chemicznych", a druga strona jest taka, że jasna kreska to też ciąża.
Kończąc... Co Wy myślicie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • IMG_20160930_185516.jpeg
    IMG_20160930_185516.jpeg
    25 KB · Wyświetleń: 8 144
reklama
reklama
@KaSia86 mi ogólnie by też wypadało dziś 4t5d. :D
Mam dylemat czy iść do tego lekarza czy może jeszcze poczekać, bo swego czasu okres już mi zrobił taki numer, ale wtedy nic nie wyszło na teście, a tu różowiutka leciutka kreseczka i nie zmieniała się przy testowaniu.
Doradzilam się mamy, ona stwierdziła, że na każdym teście druga kreseczka jest jako tako widoczna, ale potem tak żartowało troche, że muszę więcej jesc albo coś... Sama nie wiem co myśleć. :x

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Mi się wydaje że słaba druga kreseczka jest oznaką wczesnej ciąży... Więc na Twoim miejscu zrobiłabym Betę ;-) Moja w piątek 151, dziś już 450 więc pięknie rośnie ;-)

hchy3e3kvlp643ll.png
 
Lekarz ma l4 a do drugiego nie pójdę... Ma dziwne sposoby bycia... Mój wraca w środę...
Ale mam za to, to..
IMG_20161003_130128.jpeg

Pierwszy z góry, z dzisiaj, przed chwilą... :')

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • IMG_20161003_130128.jpeg
    IMG_20161003_130128.jpeg
    36,6 KB · Wyświetleń: 1 487
Lekarz ma l4 a do drugiego nie pójdę... Ma dziwne sposoby bycia... Mój wraca w środę...
Ale mam za to, to.. Zobacz załącznik 776245
Pierwszy z góry, z dzisiaj, przed chwilą... :')

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Nooo Kochana gratuluję, ewidentnie będziesz miała dzidziusia [emoji7][emoji178] Tylko się nie stresuj bez potrzeby, uważaj na siebie po prostu ;-)

hchy3e3kvlp643ll.png
 
reklama
No mówiłam. .ze będzie:D
Nie wyszlaby ci nawet bardzo jasna kreska gdybyś nie byla w ciąży
To bardzo wczesna ciaza wiec dlatego kreski slabe były:D
Do lekarza nie idz bo za wcześnie nic jeszcze nie zobaczysz tak jak ja pospieszylam się i czarno było:)
Lepiej zrob dwa razy betę czy dobrze przerasta:);)
A do lekarza idz za dwa tygodnie wtedy juz pewnie serduszko zobaczysz:)
 
Do góry