reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarz z polecenia.

Później na szczęście z karteczką od pani doktor można się załapać szybciej. Niestety, ale tam zawsze były tłumy. Za to bardzo nie polecam pani doktor Wójcik...dzięki niej i jej genialnej teorii mogłam nigdy nie mieć dzieci. Na szczęście jako pełnoletnia zapisałam się na kontrolę do doktor Mamos i okazało się, że mam Hashimoto i że nie mogę sobie darować brania jeszcze wtedy Letroxu, bo tarczyca sama nie zacznie pracować już nigdy.
 
reklama
Dziewczyny potrzebuję Waszej opini, który z lekarzy ma największe doswiadczenie w prowadzeniu ciaż zagrożonych i trudnych?
dr Ira
dr Świderski
dr Sroczyński
dr Bilar
dr Rzepka?
Będę wdzieczna za Wasze opnie.
 
ja duzo pozytywow slyszalam o doktorze Ira, moja ciocia chodzila do niego z zagrozona ciaza, dwie ciaze prowadzil, obydwie byly zagrozone - teraz ma dwie cudne corki :) . Podobno bardzo delikatny i sympatyczny. Kilka osob mowilo o nim ze jest super.
 
Ja już wcześniej pisałam, że dla mnie lekarz nr 1 to Bilar. Reszte nazwisk co podajesz to nie znam. No ale jego z czystym sumieniem polecam!!!
 
Ją dużo dobrego słyszałam o Irze, a Rzepka chyba na pomorzanach odbiera porody, tak mi się coś wydaje :)

A ja szukam okulisty dziecięcego na NFZ, polecicie kogoś??
 
reklama
Do góry