reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laski miała któraś tak ? Antykoncepcja

93kora

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Październik 2020
Postów
2 790
Hej laski ! Słuchajcie, biorę tabletki Belara antykoncepcyjne 2 miesiąc, wcześniej stosowałam limetic. Teraz podczas 2 opakowania, mianowicie po 1o tabletce, wystąpiło mi lekkie krwawienie ... Jestem ogólnie na tabletkach antykoncepcyjnych od sierpnia 2023 . To normalne jest ? Nie jest to jak podczas okresu, tylko plamki krwi . Ogólnie brzuch nie boli, nic mi nie jest 🤔
 
reklama
Zmienilas tabletki. Organizm musi na nowo sie do nich przyzwyczaic. Szczegolnie, ze Limetic byl jednoskladnikowy, a Belara jest dwuskladnikowa.
 
Hej laski ! Słuchajcie, biorę tabletki Belara antykoncepcyjne 2 miesiąc, wcześniej stosowałam limetic. Teraz podczas 2 opakowania, mianowicie po 1o tabletce, wystąpiło mi lekkie krwawienie ... Jestem ogólnie na tabletkach antykoncepcyjnych od sierpnia 2023 . To normalne jest ? Nie jest to jak podczas okresu, tylko plamki krwi . Ogólnie brzuch nie boli, nic mi nie jest 🤔
Cześć mała 🥰 patrzyłaś do ulotki? Miałam kiedyś przypał na Milvane i pamiętam, że ulotka była wielkości A3 pisana czcionką malutką i miała właśnie milion skutków ubocznych rozpisanych :)
 
Cześć mała 🥰 patrzyłaś do ulotki? Miałam kiedyś przypał na Milvane i pamiętam, że ulotka była wielkości A3 pisana czcionką malutką i miała właśnie milion skutków ubocznych rozpisanych :)
Hej hej 😘 . Nigdy nie czytam ulotek , Teraz zajrzałam, plamienia/ krwawienia mogą się zdarzyć 🫣
Jak już tu jesteś mów co u Ciebie 😊
 
Dziewczyny ale słuchajcie bo pierwszy okres dostałam 12 maja i zakończył się po 7 dniach a ten drugi trwa od 27 maja. Czyli po 8 dniach znowu okres przyszedł 🤐. Myślałam, że plamienie ustąpi ale się rozkręciło w obfitą miesiączkę 😰
Dzwoniłam do swojej ginekolog i Ona twierdzi, że mam dalej brać Belare mimo tego, że jak okres przychodzi to powinien być tydzień przerwy.
 
reklama
Do góry