reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

angelka123 mojej Tosi tez tak drga jak ssie cycuszka aczasem od poprostu, nawet we snie. Takze mysle ze to zupelnie normalne.
tab co do zaproszen to nam robi znajomy, tyle ze u nas bedzie dosc sporo ludzi bo cos ok 50, robimy chrzciny razem z moja siostra.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie, takie z innej beczki, czy na chrzest dawałyście (bądź będziecie dawać) papierowe zaproszenia? My nie mieliśmy dotąd ustalonej godziny, więc nie zamawiałam, a teraz stwierdziłam, że w sumie trochę już późno (chrzest w święta). Na chrzcinach ma być tylko najbliższa rodzina (łącznie z nami 12 osób), która zresztą jest poinformowana i zaangażowana częściowo w przygotowania i zastanawiam się czy kupić teraz jakiekolwiek zaproszenia w papierniczym (nie podobają mi się!), czy odpuścić sobie.

ja też mam najbliższą rodzinę , która dokładnie poinformowałam co i jak i dlatego nie przejmuję się że zaproszenia dostają tydzień przed - robiłam sama - jak pisałam:) i w sumie tylko dlatego dawałam , że były bardzo osobiste- na takie zwykłe nie decydowałabym się ;) to juz chyba lepiej zrobic cos choćby w wordzie i iść do pun ktu ksero bo tam najczęściej tez dtukują na lepszym papierze- i myślę ,że nawet taniej wyjdzie niz te kupne:)


ale numer odwaliłam - kupiłam kurteczke do chrztu białą , a potem dokupiłam te sukieneczke ecru i stwierdziłam ,że mimo, że kurtka ładna to tak sobie będzie pasować, no ale w razie zimna się przyda jednak ....no i wystawiłam ją odrazu na allegro - wiadomo - aukcja zakończyła by się i tak po chrzcie - ale z rozpędu zrobiłam kup teraz - i właśnie babka kupiła - w dodatku z bydgoszczy , więc nie wypada ściemniac z odbiorem - zresztą tak mnie zaskoczyła telefonem, że nie pomyślałam żeby powiedzieć czy mogłaby odebrac za tydzień...cholerka...:))) na szczęście jest pelerynka do kompletu z sukienką ...ale to chyba za lekko będzie jak na kwietniowy kościół ...mam jescze takie futerko- ale to z kolei chyba za ciepło - heheh:)))
 
Ostatnia edycja:
A u nas dziś spokojnie. Mały spał chyba w ciągu dnia z 5h w sumie, z tego 3h ponad jednym ciągiem z przerwą na jedzenie. Wieczorkiem trochę go brzuszek bolał, ale przeszło mu jak puścił porządnego bąka. Usnął o 20. Ciekawe tylko ile pobudek w ciągu nocy będzie?
 
Viki, chrzest masz za tydzień, może powiedz jej, że odbiór osobisty bedzie możliwy dopiero w przyszly poniedziałek i będziesz miała ja na wszelki wypadek jakby było zimno.
Ładne te biustonosze Melissa, ale ja nie wierzę tym rozmiarówkom, wg nich powinnam nosić 80D albo E, a na mnie po jakimś czasie 75 jest za luźne. Ja do noszenia teraz mam Alles mama new mam biały planuje dokupić sobie jeszcze czarny, bo jestem zadowolona. A Canpola mam do spania, przynajmniej wygodny :-)
A co do zasypiania córci jest różnie, czasem przy cycu, czasem w dzień na hustawce, w łózeczku też się jej zdarza.
A czy wasze pociechy w łózeczku zasypiają bez smoczka? Bo mojej jak jest najedzona i odbita smoczej niepotrzebny.
 
witam z ranka
małej coś od wczoraj oczko ropieje, przemywam solą fizjologiczną, jak do jutra nie przejdzie to muszę lekarza odwiedzić

moja smoczka w ogóle nie używa, po kilku bądź kilkunastu próbach włożenia jej zaniechałam tego, najwidoczniej ma jakąś awersję na smoczki :)))
 
Witam sie z rana ;) U nas pobudka o polnocy, o 3 i od 6 zabawa w jedzenie, przewijanie i smianie sie ;) I zasnela w lozeczku teraz, jestem w szoku! Wczesniej spalam z nia bo inaczej placz... U nas smoczek musi byc do zasypiania ale z czasem go wypluwa!
Ewitko mam ten sam biustonosz jest rewelacyjny, slicznie wyglada!
Ewuska wspolczuje :*
A ja sie ciagle zastanawiam czy moja nie jest chora, bardzo czesto kicha i charczy w nosku - wyciagam frida i nic w sumie nie leci... Miala ktoras tak??
MIlego dnia!
 
Czyli dziecko bardzo punktualnie w połowie 8 tygodnia zaczyna skok rozwojowy ;)

My przerabialiśmy wycie w zeszłym tygodniu :)
ja jej dam skakanie:)
wszystko bee,mata bee,łóżeczko beee,kolanka beee i tylko nosić cacy.Niby 23 zasneła ale czułam sie jak po poligonie...

Witam sie z rana ;) A ja sie ciagle zastanawiam czy moja nie jest chora, bardzo czesto kicha i charczy w nosku - wyciagam frida i nic w sumie nie leci... Miala ktoras tak??
MIlego dnia!


Ligotko moze nawilżaj nosek wcześniej przed wyciaganiem fridą?może suche powietrze w domu,warto nawilżać.Jak by była chora to już by się coś rozwineło,u takich maleństw moment.

Tab- u nas bez zaproszeń,poprzednie chrzciny podobnie.

Zuzka na smoka ma odruch wymiotny:-)pewnie to i dobrze ale przyznam że w takich momentach jak wczoraj chetnie bym go wcisneła dzierunowi:)
Biustonosze Alles rewelacja:tak:

Wstałam o 6 by chociaż się wykapać i przygotować sniadanko chłopakom.

Mam pytanko,troche mi głupio ale....jak wasze wypróżnianie?Nigdy nie miałam problemu,po kawie rano np a teraz 1 raz na 3/4 dni,masakrycznie mnie to męczy.Co pomaga,co można jeść lub brać?
W końcu słońce i nie słychać trąb powietrznych:-D dziś spacerujemy jak nic:)
Buziaki i miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry