reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

reklama
Rutkosia mi się w sobotę 17 tc zaczyna:)jakoś tak od dwóch tygodni mniej wymiotuję ale ja schudłam 7 kilogramów i przez te wymioty wylądowałam w szpitalu dlatego myślę, że ja mam teraz po prostu wstręt do jedzenia:) ale zupka pomidorowa "z papierka" mojemu syneczkowi smakuje:)
 
Tak się pytam, bo ja niestety muszę jedną rano wypić :( jeśli tego nie zrobię ciśnieniowy ból głowy (jestem niedociśnieniowcem - rano mam 80 na 40) budzi bóle migrenowe, a wtedy to już kaplica :( a niestety żadnych tabletek nie wezmę :/

Oj Kaasiutka nie zazdroszcze ci tych bólów. Sama przed ciążą strasznie cierpiałam na migreny. A na zmiany pogody jestem tez wrażliwa. Właśnie dzisiaj rano obudziłam się z lekkim bólem głowy, teraz popijam sobie małą kawkę rozpuszczalną (pół łyżeczki i pól na pól z mlekiem) z cynamomen, bo czasem mi pomaga. Jak mnie boli głowa staram się albo przetrzymać i stosować środki typu - amol (ale tylko do posmarowania głowy), kawkę z cynamonem a w ostatecznosci biorę apap. Przed ciążą brałam zawsze ibuprom albo solpadeine ale teraz to absolutnie odpada. Kawę piję raz na jakiś czas własnie tylko jak mnie boli głowa, jakieś kilka razy w miesiącu a tak wogóle nie mam na nią ochoty, raczej piję soczki, wodę i herbatki owocowe.
 
bardzo możliwe a ja 17 tydzień zacznę we wtorek;) no i wizytę z usg mam w środę już się nie mogę doczekać;) A co do zachcianek to spaghetii bym mogła jeść tonami;D A i zupka pomidorowa mmmmm mniam mniam;D
 
mam pytanie do tych dziewczyn które znają płeć swoich dzieci na 100%
czy wasze chłopaki maja już widoczne jąderka ??
no normalnie po 2 chłopakach jak mi lekarz powiedział że widzi albo siusiaka albo przerośniętą łechtaczkę nie mogę sobie znalesć miejsca
póki myślałam że to chłopak to było ok teraz już nie mogę
 
Aliena mi lekarz powiedział, że cyt.: "ewidentnie chłopiec" ale ja nie pytałam go po czym tak wnioskuje:)jak usłyszałam, że zdrowy chłopczyk to już nic mi więcej nie było potrzebne:)
 
Kurcze... mnie tez ostatnio ciagle boli glowa...od lat cierpie na migrenowe bole glowy.... przed ciaza zazywalam albo leki ktore stosuje sie przy migrenach...ktore teraz odpadaja, albo leki przeciwbolowe bardzo mocne np. solpadeine, ketonal i takie tam... teraz raz na jakis czas lykam Panadol, czasami pomoze, czasami nie :-(
 
Kurcze... mnie tez ostatnio ciagle boli glowa...od lat cierpie na migrenowe bole glowy.... przed ciaza zazywalam albo leki ktore stosuje sie przy migrenach...ktore teraz odpadaja, albo leki przeciwbolowe bardzo mocne np. solpadeine, ketonal i takie tam... teraz raz na jakis czas lykam Panadol, czasami pomoze, czasami nie :-(

Ja tez najczesciej takie leki brałam, jeszcze po 2 ibupromy wtedy w miare pomagało. Kiedys ktos mi powiedział, że po ciąży migreny mijają, oby...... Teraz może tak nas głowa boli przez pogodę. Raz słońce, raz deszcz, ciśnienie skacze jak oszalałe. Mi lekarz powiedział, że jak apap mi nie pomaga mam brac paracetamol (niezły zamiennik:))), biorę tylko jak nie daję już rady.
 
milagros2, wiem co przechodzisz, bo ja też wymiotuję od rana do nocy, z tym, ze mnie to, kurczaczek, nie zapowiada się, żeby miało przejść :(
powiem wam że wymordowana już jestem
a apetytu nie mam na nic, zero zachcianek, w poprzedniej ciąży jadłam tonami lody, a w tej nic...tak bardziej wmuszam w siebie jedzenie
i jeszcze to gotowanie... wcale nie mam ochoty, ale przecież nie zostawię rodzinki bez obiadu hehe
 
reklama
Kurcze... mnie tez ostatnio ciagle boli glowa...od lat cierpie na migrenowe bole glowy.... przed ciaza zazywalam albo leki ktore stosuje sie przy migrenach...ktore teraz odpadaja, albo leki przeciwbolowe bardzo mocne np. solpadeine, ketonal i takie tam... teraz raz na jakis czas lykam Panadol, czasami pomoze, czasami nie :-(

mnie tak własnie bolała w weekend i myślałam że tego nie przeżyję przeszło dopiero po panadolu dla dzieci dwie łyżki i ibuprom ALE WIEM JUŻ ZE NIE WOLNO BRAĆ IMUPROMU
tu gdzieś na babyboom jest forum gdzie dziewczyny piszą jak radzić sobie z bólem zaraz poszukam i wkleję linka
 
Do góry