reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

a ja dzisiaj jestem tak potwornie senna, ze zasypiam na stojąco
to chyba wina tej zmiany pogody
fajnie, że niektóre znacie już płeć dzidziusiów :)) ja mam wizytę w poniedziałek, ale nie wiem czy nie za wcześnie, żeby tam coś ujrzeć
 
reklama
Ja mysle ze gdybym lepiej przechodzila poprzednia ciaze to roznica bylaby mniejsza.... teraz bedzie 5 lat (ale balam sie powtorki z wymiotami, samopoczuciem, a pozatym mialam Cesarke wiec i tak trzeba bylo odczekac kilka lat), ale z drugiej strony Tymonek napewno mi duzo pomoze :-)
 
i ja też długo odwlekałam ten moment z racji samopoczucia
u mnie różnica jeszcze większa - będzie prawie 8 lat, ale może dzięki temu starszy syn będzie bardziej pomocny
 
Ewuśka ja mówie w tym sensie o tym cackaniu, ze człowiek wie już po pierwszym dziecku co i jak a z pierwszym to wszystko nowe i sie boi, huha i dmucha i nawet zapłakac nie da... przecież moja Ala niegdy nie płakala jako małe dziecko... ja jej nie pozwoliłam bo jak tylko zaskrzeczała to ja już leciałam i cudowałam... nie pozoliłam by była choć na chwile sama nawet do wc bałam sie wychodzić... byłam jakas taka totalnie przewrażliwiona i zakochana na maxa w małym ludziku, że siedziałam i sie wpatrywałam w nią całe dnie, a teraz jak sie urodzi drugi maluszek to Ala bedzie miała 2 latka i też bedzie potrzebować mamy wiec bede musiała swój czas dzielić sprawiedliwie by ona nie czuła sie odrzucona przez to, że maluch sie pojawił wiec siła rzeczy całego czasu jaki mam nie bede mogła oddać dla maleństwa bo 2 latek też ma swoje potrzeby... wiadomo, że kocha sie oboje dzieci tak samo, ale czas jest ograniczony i nie można go w całości poświęcić dla jednego maleństwa... to miałam na myśli ;)
 
i ja też długo odwlekałam ten moment z racji samopoczucia
u mnie różnica jeszcze większa - będzie prawie 8 lat, ale może dzięki temu starszy syn będzie bardziej pomocny

Nie wiem jak będzie u Ciebie ale między moimi dziećmi jest 9 lat różnicy i starszy nigdy nie chciał jakoś pomagac przy młodszym ;)

to moje 3 dziecko ja zawsze chciałam jedno naprawdę mówiłam jedno i koniec kropka więcej nigdy w życiu ale po kilku latach odezwal się instynkt zachciało mi się dziewczynki wyszedł syn no i znowu powiedziałam że więcej dzieci już nie będę miała żeby nie wiem co
no i co? mam 3 i wcale nie z wpadki
no i czywiście chłopak bo jakby inaczej ;) chociaż lekarz powiedział że nie jest to jednoznaczne bo co cytuję NIE WIDZI CZY TO SIUSIAK CZY PRZERONŚNIĘTA ŁECHTACZKA no i nie widzi jąderek ale wiem że nie widać tak wcześnie
no na koniec dodał że kwestia płci nie jest rozstrzygnieta ale ja czuje że to chłopak ;)
 
reklama
My chcieliśmy zawsze dwójkę-jedno się troszke odchowa i potem drugie. A tu kurcze za jednym zamachem ;p hehe

Ciesz sie FIGA z blizniakow.To jak "gadaja" miedzy soba w tym smiesznym dzieciecym gaworze jest nie do opisania a co najlepsze swietnie sie rozumieja i czesto po rozmowie raczkuja razem cos popsocic.Nie jest latwo na poczatku zamin sie wciagniesz w naklad pracy jaki jest przy 2.Ale jak dostaniesz 2 buziaki zamiast jednego zapomnisz o tym jak bylo na poczatku trudno.
Odnosnie dzieci to tez nie moge sie doczekac kiedy poznam plec malenstwa a poniewaz jestem jedyna baba w domu to modle sie o dziewczynke.Na usg musze jednak czekac do 24 wrzesnia :(
Gratulacje dla wszystkich ktore znaja juz plec...
 
Do góry